Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Polska] Kurioza komunikacyjne
#76
Afrika_Bambaata napisał(a):W osobówkach to nagminne.

Pytam o całą relację.
Odpowiedz

#77
mateusz123 napisał(a):pasqudek,
jaka relacja?
Kiedyś na odcinku Gliwice - Dąbrowa Górnicza.
Pamiętam też, że jadąc lata temu (do albo z Szczecina) przez b.długi odcinek nie było konduktora z powodu braku przejścia (do Warsu szybciej przez peron doszło się).
Odpowiedz

#78
masovian napisał(a):
Afrika_Bambaata napisał(a):W osobówkach to nagminne.

Pytam o całą relację.

Przykład z ostatnich dni. Osobówka KD relacji Wałbrzych Główny - Kłodzko Miasto (co prawda my wysiedliśmy na stacji Kłodzko Główne, ale myślę, że można to zaliczyć). Żeby były większe jaja, to siedzieliśmy na czwórce obok czwórki konduktora.
Odpowiedz

#79
Afrika_Bambaata napisał(a):
masovian napisał(a):
Afrika_Bambaata napisał(a):W osobówkach to nagminne.

Pytam o całą relację.

Przykład z ostatnich dni. Osobówka KD relacji Wałbrzych Główny - Kłodzko Miasto (co prawda my wysiedliśmy na stacji Kłodzko Główne, ale myślę, że można to zaliczyć)

Nie można. :-)

Ale skoro to się już zdarza, to od kiedy? Przecież niedawno konduktor był obowiazującym w krajobrazie kolei. Jedynie przy nabiciu pod dach nie chciało im się łazić i sprawdzać.
Odpowiedz

#80
Zapomniałem dodać, że w osobówce, którą jechaliśmy (SA135) m/w połowa miejsc była zajęta. Za to np. w osobówce (któraś z odmian impulsa) KD z Jeleniej Góry do Wrocławia konduktor pojawił się chwilę po wyjeździe ze stacji początkowej.
Odpowiedz

#81
Wracając do kuriozów, to żadna ze stacji kolejowych węzła Czachówek nie znajduje się w miejscowości Czachówek. Dowód:

http://osm.org/go/0On_4kIF-
Odpowiedz

#82
(18.05.2017, 13:37)masovian napisał(a): żadna ze stacji kolejowych węzła Czachówek nie znajduje się w miejscowości Czachówek. Dowód:

http://osm.org/go/0On_4kIF-
To żaden dowód, bo na mapie jest zaznaczony tylko Czachówek Płd. I nie ma zaznaczonych granic Czachówka.
Odpowiedz

#83
Chyba patrzysz na inną mapę. Granice Czachówka są na mojej wyraźnie zaznaczone.
Odpowiedz

#84
Wiele stacji nie znajduje się tam, gdzie by nazwa wskazywała.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#85
(23.08.2017, 18:51)DamianT napisał(a): Wiele stacji nie znajduje się tam, gdzie by nazwa wskazywała.

No, ale to zwykle dotyczy jednego punktu, a tu mamy cały węzeł :-).
Swoją drogą - Masovian wyłapał nie lada ciekawostkę.
Odpowiedz

#86
Jeszcze wracając do konduktorów - w regio do Torunia potrafi się nie pojawić przez całą trasę, za to w PIC przyłażą co stacje i sprawdzają
Odpowiedz

#87
Gdzieś Ty to widział?
Odpowiedz

#88
Cytat:Do części szkół podstawowych i branżowych wciąż nie dotarły jeszcze pieczątki, przez co uczniowie nie mają podbitych legitymacji szkolnych. Choć szkoły wystawiają specjalne zaświadczenia, często nie są one akceptowane np. w środkach komunikacji. Sytuacja jest na tyle absurdalna, że niektórzy - jak 12-letni Kacper ze Skoków.

fakt.pl%2Fwydarzenia%2Fpolska%2Fpoznan%2Fwagrowiec-konduktor-wyrzucil-ucznia-z-pociagu-za-brak-legitymacji%2F006998g&usg=AOvVaw0bQ9NPow5A7P52cHdW7XSl
Odpowiedz

#89
(29.11.2017, 16:18)oleczek napisał(a): Warto też popytać specjalistów z tej dziedziny.
To znaczy z jakiej dziedziny?
Odpowiedz

#90
To zwykły spamer, jeden z wielu. Wszystkie posty które wrzucają są o niczym i da się je wpisać pod każdym tematem  Undecided
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Polska] Bezpłatny transport miejski Mariusz W. 79 23 903 18.09.2014, 20:56
Ostatni post: Poznanski_mech
  [Polska i świat] Trolejbusy ET40 14 8 303 04.07.2012, 19:59
Ostatni post: MichałŁ
  [Polska] Niezrealizowane projekty sieci tramwajowych ET40 5 5 018 02.04.2012, 19:51
Ostatni post: ET40
  [Polska] Podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej w 2012 Adams 21 9 981 30.11.2011, 18:22
Ostatni post: Maciej

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.