Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Parada Lokomotyw w Międzychodzie
#1
Koleżanki i Koledzy.

W związku ze zbliżającą się datą 8 sierpnia przypominam że w tym roku po raz 3 odbędzie się Parada Lokomotyw w Międzychodzie. Impreza organizowana prze Turkol zaczyna się o godzinie 10 a zakończenie planowane jest na godzinę 18:30.

Plan imprezy

Do Międzychodu będzie można dotrzeć 4 pociągami - z Wolsztyna, Legnicy, Krzyża / Gorzowa Wielkopolskiego, i Poznania Głównego(przez Międzyrzecz). Dodatkowo będzie zorganizowana KKZ z Poznania Głównego przez Sieraków.
W ciągu dnia będzie uruchomionych 5 pociągów specjalnych którymi będzie można zwiedzić najbliższe okolice powiatu Międzychodzkiego.
Na pewno podczas parady będzie można podziwiać Ol49-69 z wolsztyńskiej parowozowni, SU45 z lokomotywowni w Krzyżu oraz BR285 należąca do LOTOS KOLEJ.
Będzie też TKh05353. Ma być też SA134, a z wagonów na pewno będą Bohuny :-), 120A(tak wnioskuję ze zdjęcia) i wagony historyczne(3 klasa - lata 20 - 30)
Może wzorem roku ubiegłego przyjedzie SM30 na zimno, jak znam życie będą jeszcze SM / SP42, ma pojawić się takkże Jelcz RTO ogórek lub autosan H9(KKZ).

Czy ktoś już wie że będzie na tej imprezie? Będzie okazja spotkania w forumowym gronie :-).

Jak znam życie to większość z nas będzie miała skanery - może na wzór krótkofalowców z Wolsztyna którzy co roku odwiedzają imprezę i my wyznaczymy sobie kanał na PMR i będziemy ze sobą rozmawiać?
Większość z nas ma pewnie Duobandery więc będzie można prowadzić nasłuch na dwóch kanałach :-).

Ja w tym roku urlop zaczynam właśnie od tej imprezy, i nocując w Mierzynie planuję przy okazji zrobić rowerowe kółeczka po zapomnianych trasach. Ktoś chętny?

Pozdrawiam
sm31-131
Odpowiedz

#2
Cytat:Jak znam życie to większość z nas będzie miała skanery - może na wzór krótkofalowców z Wolsztyna którzy co roku odwiedzają imprezę i my wyznaczymy sobie kanał na PMR i będziemy ze sobą rozmawiać?
Większość z nas ma pewnie Duobandery więc będzie można prowadzić nasłuch na dwóch kanałach :-).

Takie małe pytanko nie do końca o paradzie - czy SOK może coś zrobić jak zobaczy kogoś ze skanerem?

Ja też się tam wybieram, i jeżeli do tego czasu nie będzie końca świata będę na 100%. :v
Odpowiedz

#3
Ten temat był już wielokrotnie poruszany na różnych forach, i z tego co pamiętam za odsłuch nie mogą nic zrobić pod warunkiem że SAM słuchasz :-). Jednego kierowcę miejskiego autobusu skazali właśnie za to że robił "publiczny" odsłuch - miał radio włączone na kanał policyjny w autobusie i któryś z pasażerów doniósł.
Nie przypominam zresztą sobie żebym w zeszłym roku widział SOK na tej imprezie, a dróżnik prosił tylko żeby jego radia nie zagłuszać :-). Wokół mnie wszyscy biegali z radiem :-). W Poznaniu kiedyś miałem scysję z SOK podczas jakiejś imprezy to na radio nawet nie spojrzeli.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#4
Ja prawdopodobnie będę na paradzie, dojeżdzam niestety samochodem, bo TurKol ostatnio każe płacić za całą trasę, mimo jazdy tylko częścią...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Parada parowozów 2019 Tp4 2 4 349 04.05.2019, 20:06
Ostatni post: fred77
  Parada Parowozów Wolsztyn '18. fred77 5 4 552 27.04.2018, 08:17
Ostatni post: fred77
  Parada Parowozów Wolsztyn '17. fred77 20 10 866 14.12.2017, 13:54
Ostatni post: hall62
  XXIII Parada Parowozów w Wolsztynie. lolingpl 16 7 510 03.05.2016, 07:26
Ostatni post: Żukow
  II Parada Lokomotyw w Międzychodzie 16.08.2014 Gumis47 1 2 980 29.11.2014, 21:57
Ostatni post: sm31-131

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.