Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przechowalnie bagażu - gdzie są, gdzie nie ma?
#46
Akurat co stacja co przystanek to PLK sobie podzieliła Wink Kwestia taka, że np. w Chełmku znajduje się stacja z symbolem stth (stacja bez infrastruktury do obsługi podróżnych) i tuż obok przystanek osobowy Chełmek Fabryka.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#47
sm31-131 napisał(a):Ja przymierzam się jednak do zrobienia bazy "dworcowej" więc będzie można sprawdzić pipidówko stare, nawet jeśli torów już tam nie ma :-). Mam wstępny zarys, dopracuję jeszcze kilka szczegółów i ogłoszę do akceptacji :-).

Pozdrawiam
sm31-131
Podziel się tym zarysem Smile
Osobiście uważam, że w tego typu spisach powinny być jedynie dworce/stacje/przystanki os. czynne stale lub sezonowo, multum informacji o nieczynnych jest na bazie kolejowej. Oczywiście spis przechowalni, gdy będzie już kompletny, z chęcią pozwolę włączyć do większego projektu.

Toruń Główny zaktualizowany.
Jaro

Odpowiedz

#48
Na pewno się podzielę.
Kończę robić zarys, przy okazji uzupełniam stacje które ostatnio odwiedziłem i patrzę czy wszystko umieściłem.
Na dniach zaprezentuję moją wizję i poproszę o konsultacje forumowe :-).

Pozdrawiam
sm31-131
Odpowiedz

#49
Sprawdziłem dzisiaj na Stradomiu. Nic takiego nie widziałem
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#50
Słupsk - są skrytki automatyczne, a poza tym normalna przechowalnia na dworcu PKS leżącym nieopodal.
Odpowiedz

#51
Aktualizacja:

Zakopane - przechowalnia czynna w godzinach od 8 do 22, oprócz tego w budynku dworca PKP jak i na sąsiednim dworcu PKS znajdują się skrytki.
Poronin - brak przechowalni
Chabówka - brak przechowalni
Opole Główna - skrytki w holu dworca
Odpowiedz

#52
Chojnice - brak
Odpowiedz

#53
Bydgoszcz Główna - dziś montowali na piętrze -1 nowego dworca (poziom kas) za schodami.
Odpowiedz

#54
Tarnowskie Góry, Zabrze - brak schowków/przechowalni
Gliwice - dworzec w przebudowie (przed przebudową były schowki)
Odpowiedz

#55
No Bydgoszcz to możnaby zaktualizować Tongue

Tak, wiem, szpadel roku mi się należy.
Odpowiedz

#56
Zaktualizowałem, sam powinienem sobie o tym przypomnieć, bo od dawna o skrytkach wiedziałem. ]->
Jaro

Odpowiedz

#57
Opoczno (zarówno "główne jak i Południe) skrytek brak. Natomiast dlaczego na liście nie ma Drawska Pomorskiego? Pytam, bo wiem, że tam skrytek nie ma.
Odpowiedz

#58
Lubań - w terminologii  kolejowej Lubań Śląski (choć nie wiem czy jest w tym kraju jakikolwiek inny): Istnieje przechowalnia "uprzejmościowa" 2 zł za sztukę.  Smile
Odpowiedz

#59
Co rozumiesz pod pojęciem uprzejmościowa?

Pozdrawiam
sm31-131

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#60
(16.11.2016, 13:54)sm31-131 napisał(a): Co rozumiesz pod pojęciem uprzejmościowa?

Kartkę na dworcu. A konkretnie przy jednym sklepie na dworcu, gdzie było napisane mniej więcej coś takiego: "Uprzejmościowa  przechowalnia bagażu 2 zł/sztuka".  Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie focic w Warszawie SRC 1 1 594 12.08.2021, 09:49
Ostatni post: Kolejowy Kacper
  Gdzie najlepiej pojechać żeby S200 spotkać? 123p456 6 3 889 19.06.2020, 14:29
Ostatni post: sopelsky

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.