Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Intercity ma symulator jazdy pociągiem
#1
Maszyniści PKP Intercity mogą korzystać z nowoczesnego symulatora jazdy lokomotywą. To kolejny projekt Grupy PKP wpływający na poprawę bezpieczeństwa na kolei. Wartość inwestycji to prawie 5,4 mln zł. Projekt został zrealizowany w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim woj. mazowieckiego oraz Instytutem Kolejnictwa.

Komunikat prasowy PKP Intecity

Informacja (plus video) z TVN
Odpowiedz

#2
Hm, z komunikatu wynikałoby, że symulator znajduje się na terenie PKP IC na Olszynce Grochowskiej (ul. Chłopickiego), ja zaś widuję maszynistów jeżdżących na symulator na ul. Minerską (Gocławek/Wawer), a tam jest nie PKP IC, lecz PLK... O co chodzi :?
Odpowiedz

#3
Na Wawrze jest CS Szkolenie i Doradztwo, gdzie znajduje sie symulato EP09.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
Ostatnio się wkurzyłem trochę, bo jechało tam czterech maszynistów z Krakowa, wsiedli na Wschodniej, w ostatniej chwili, bez biletu i chcieli nabyć grupowy, a kierownik pociągu KM potraktował ich wszystkich po 4,40 zł za bilet + 4,00 zł za wystawienie biletu od stacji na której jest obsługa kasowa, czyli 8,40 zł od łebka - za dwa przystanki! Jak potem się dziwić, że Krakusy Wawki nienawidzą. Kolejarz kolejarzowi wilkiem...

Może to dlatego, że siedziałem niedaleko, a mam gębę jak z wydziału kontroli wewnętrznej ;-D Choć w sumie gdyby kierownik był naprawdę wredny, mógłby chcieć walnąć im karę...
Odpowiedz

#5
Jakby byli cwansi to by sobie w IC wzieli adnotacje "dalej" i kierownik musialby pisac bez doplaty.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
Jacek Z. napisał(a):jechało tam czterech maszynistów z Krakowa, wsiedli na Wschodniej, w ostatniej chwili, bez biletu i chcieli nabyć grupowy, a kierownik pociągu KM potraktował ich wszystkich po 4,40 zł za bilet + 4,00 zł za wystawienie biletu .
To znaczy potraktował ich tak jak każdego innego pasażera. Widzę że nie wyobrażasz sobie kolejarzy bez kolesiostwa.
Odpowiedz

#7
Kaziu, może nie dokładnie to miałem na myśli :-)
Odpowiedz

#8
kierownik dobrze zrobil.
Odpowiedz

#9
Jacek Z., w takim razie co?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.