Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Cargo
(11.01.2018, 19:31)PeKaP napisał(a):
(11.01.2018, 18:00)Marek01 napisał(a): Witam,
słyszeliście coś o podwyżkach na pracowników niebiurowych w cargo w lutym ?

Co masz na myśli pisząc niebiurowych? Związanych bezpośrednio z pracą w terenie?

tak,
chłopaki z mojego kursu z większych miast ( więcej opcji, prywaciarze itd) po skończeniu umów lojalnościowych od razu poodchodzili do innych spółek, dodam, że jestem maszynistą jednego z pierwszych kursów na licencję..
Odpowiedz

Ci którzy teraz szkolą się na manewrowych czy rewidentow po lojalce też uciekną lub zmienią branże. Wszyscy mówią głośno o nowym taborze oraz nowoczesnej infrastrukturze ale nikt nie mówi głośno o tym że niedługo nie będzie komu tego obsługiwać.
Odpowiedz

Nikt też nie mówi głośno, że w samym Cargo nie za bardzo wiedzą jak do lojalek podchodzić, także śmiało w drogę, podwyżka czeka u innego pracodawcy Smile
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Ale czy u prywaciarza jest miód?  Komuś się widzi jechać  z domu kilka godzin na maszyne po czym 12h na szlaku i kolejne kilka godzin na wolnym wracać do rodziny?  A już nie daj Boże spać w hotelu?  Dopóki będą ludzie którzy łaszą się na taki system pracy to bezpiecznie nie będzie..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Tak jakby w Cargo się po kilka godzin nie wracało. Tak, jakby nikt nie jechał kilka godzin wcześniej i nie spał w pokoju krótkiego wypoczynku albo na ławce. Jeśli nie byłoby miodu ludzie waliliby do Cargo drzwiami i oknami, a jakoś tego nie widać.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Rustsaltz, jeżeli masz 100 km w jedną stronę to może faktycznie lepiej idź do prywaciarza aby mieć takse pod dom XD. Jak komuś w zamian za 6 z przodu pasuje brak grafiku, jazda po całej Polsce i służby po 20 godzin to droga wolna, kiedyś myslałem że to będzie fajna przygoda ale ręka boska mnie przed tym uchroniła chwilowo ogłupiając u psychologa XD.
PS. Prywatnym brakuje ludzi podobnie jak w Cargo, chyba tylko Lotos jest spokojny o ludzi do pracy.
Odpowiedz

Chyba Lotos też nie jest taki spokojny o brak maszynistów skoro na ich stronie wisi ogłoszenie o poszukiwaniu maszynistów... Rolleyes
Odpowiedz

Szukają tylko kogoś na manewry do Gdańska.

Tak do ofert pracy na stanowiska kolejowe brak...
Odpowiedz

       
A w Cargo dalej bezkrólewie .. Koledzy ,żaden nie startuje na prezesa?   Smile   Przecież w tych czasach nie musicie mieć żadnego pojęcia o kolei a jedynie ukończoną "Narodową" szkołę menadżerów ...   Wink
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Umiem wymienić klocki w wagonie. Myślisz że się nadam?
Odpowiedz

No widzisz, już masz predyspozycje na dyrektora d/s taboru
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Czegoś już się na tym warsztacie nauczyłeś hehe.
Odpowiedz

(27.02.2018, 20:13)pershing1899 napisał(a): Czegoś już się na tym warsztacie nauczyłeś hehe.

No Ty jesteś wyższy poziom, na 100% we Wrocku zmieniałeś klocki przy lokach.
Odpowiedz

No właśnie nie, bo my tam tylko sprzatalismy. Ot cale warsztaty. A klocki widziałem tylko na palecie haha.
Odpowiedz

(27.02.2018, 21:04)pershing1899 napisał(a): No właśnie nie, bo my tam tylko sprzatalismy. Ot cale warsztaty. A klocki widziałem tylko na palecie haha.
No to współczuć tylko. Tu gdzie ja jestem tak lekko nie ma XD
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.