Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjecia pociągów, a mechanicy i inni pracownicy kolei
A tymczasem na warsztacie słychać "te świry z aparatami" Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

To ja dzisiaj miałem niezłą bękę rano. Nagrywałem i fotografowałem skład CTL prowadzony przez TEM2-293 z ładownym wahadłem z KWK Śląsk do Katowic Ligoty. Jakieś pół godziny później na radiu słyszę rozmowę pomocnika i maszynisty z owej Tamary: "Znowu na YouTube będziemy" Smile

Z kolei w ubiegłym roku nakręcałem luźną skodę i rozmawiałem z miłośnikiem kolei z Rudy Śląskiej. Na początku myślałem że będzie nieprzyjemna sytaucja a tu zaskoczenie Smile Maszynista ze Skody jak i pomocnik sympatycznie się zachowali: "Ale my nie uczesani" Smile

Podobnie było z pomocnikiem z TEM2-080. Akurat czekał na wjazd na posterunek Panewnik i się pytam czy jadą po wahadło odpowiedział nie, chwilę sobie pogadaliśmy i ruszył w drogę na oblot do KWK Śląsk. Tamara wtedy jechała linią piaskową a następnie po zmianie czoła udała się torami PLK do Katowic Ligoty.

Jedynie raz miałem nieprzyjemną sytuację w ubiegłym roku w okolicach posterunku Długoszyn w Jaworznie. Maszynista z TEM2-015 CTLu się wydzierał i we mnie i kolegę rzucił butelką z wodą, na szczęście ja i kolega nie ucierpieliśmy :->
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia kolei lat 70' Alek 0 525 11.01.2023, 15:48
Ostatni post: Alek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.