Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[pytanie] Dobre kadry kolejowe w Warszawie
#1
Zainspirowany amerykańskimi filmami z lat 70-tych i 80-tych, na których widać zapyziałe i wysprayowane jeżdżące pociągi, postanowiłem sam nagrać pół godzinny film i zrobić do niego muzykę. W zasadzie to ma być bardziej teledysk, niż film jako taki.
Chcę to nagrać starą kamerą VHS na taśmy znalezione "na śmietniku", żeby chociaż trochę miały klimat tych starych filmów.
No i teraz pytanie do Was - gdzie w Warszawie są fajne miejsca, w których można postawić kamerę i nagrać pociągi w ruchu (najchętniej EN57, SM42 i towarowe)?
Chodzi mi o jakieś zaułki, przesmyki, wiadukciki, anturażyk przemysłowy itp.
O coś mniej oczywistego od Odolanów i Olszynki Grochowskiej Smile.
Może jakaś górka rozrządowa, do której da się podejść?

To mnie inspiruje:
http://www.youtube.com/watch?v=uyg-e60XSS4

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie Smile.
Odpowiedz

#2
Straszny ten film. Na szczęście na Mazowszu pociągi nie są takie ubzdryngolone przez hołotę, więc raczej Ci się nie uda odzwierciedlić "pseudo-klimatu" ;-P

[ Dodano: 2012-09-13, 15:51 ]
Swoją drogą, zastanawiam się czy dopuszczanie do aż takiego zapuszczenia jeżdżących pociągów, w rozsądnej - skądinąd - Ameryce, nie było efektem rozmyślnych działań lobby autostradowego, mających na celu odwrót ludzi od tej gałęzi transportu na rzecz indywidualnych samochodów.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#3
Nie chcę ubzdryngolonych Smile. Byleby tabor nie był zbyt nowoczesny...
Odpowiedz

#4
To w Warszawie nie będziesz miał łatwo, bo tu właśnie jeżdżą chyba najnowocześniejsze pociągi w kraju. Elfy, Flirty, Vectrony, Bombardiery, Traxxy, Impulsy, EN97...
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#5
Fotoplastikon, psim ma rację, w Warszawie ciężko trafić na coś starego/niezmodernizowanego.

Wpadaj do Wrocławia, starych TLK i kibli Ci u nas dostatek.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobre miejsca do fotografii w Poznaniu. NikoT 1 2 205 28.05.2022, 15:15
Ostatni post: poluwa
  Muzeum Kolejnictwa w Warszawie (video) xksrei 0 2 613 20.07.2015, 19:18
Ostatni post: xksrei

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.