Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejarz
#16
Na stronie kolejarza są edytory. Niestety od dłuższego czasu w programie niewiele się dzieje...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#17
Ostatnio słyszałem że gdzieś w internecie jest stacja Warszawa Wschodnia z 2013 roku. Szkoda że jest taki zastój.
Odpowiedz

#18
W sumie to chyba nie ma się kto bym zająć i program jest po prostu mało znany. No i nie jest tak atrakcyjny dla mikoli jak MaSzyna.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#19
Witam, mam prośbę. Mam w planach zrobić stację Gdynia Gł. rozkład 2014/2015, oraz nowy rozkład 2015/2016 w Kolejarzu, potrzebuję rysunki Pendolino, Darta, Filtra oraz szynobusu który obsługuje PKM. Próbowałem zrobić rysunek Pendolino, według instrukcji, tylko że Kolejarz nie widzi tego rysunku. Szukam kogoś kto by mi mógł przy rysunkach.
Odpowiedz

#20
Ten projekt chyba niestety umarł...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#21
Siemka. Mam takie pytanie jak otworzyć jakąś stacje albo coś, bo jak klikam nowa gra to wyskakuje brak obrazu ......... . Co mam zrobić?
Odpowiedz

#22
Ponieważ oryginalny Kolejarz umarł, postanowiłem napisać własną wersję, która będzie w stanie odczytać rozkłady i schematy Kolejarza.
Jak ktoś będzie zainteresowany to najpewniej w styczniu będę mógł udostępnić działający program.
Odpowiedz

#23
Punkty karne i sprawny edytor będą?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#24
Te punkty są na liście planowanych funkcjonalności.
Odpowiedz

#25
Bawilem sie troche Kolejarzem, stworzylem kilka rozkladow (glownie bocznic). Byloby super odswiezyc te gre.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.