Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panowie - mecz dzisiaj
#1
Jak myślicie?
Ja tam myślę, że znów dostaniemy baty. ;-D
Odpowiedz

#2
Ja, ze swoją niezmienną wiarą w Polaków proponuję 0:3 dla Niemców :-P
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Ja tam myślę, że będzie może nawet ze cztery. Ten czwarty to będzie samobój. :lol:
Odpowiedz

#4
A ja miałem nadzieję, że chociaż na FK nie będę bombardowany dzisiejszym meczem.
Jaro

Odpowiedz

#5
A ja obstawiam 0:2 dla Niemców. ;D
Odpowiedz

#6
Bez rozrzutności 1:4 w plecy. Jedno wiem na pewno- przegramy ;-P
Odpowiedz

#7
Znając nasze szczęście to znowu wpakują nam bramkę w 90 minucie, tak jak to było na mundialu w 2006 roku ;-D . Obstawiam 1:2.
Odpowiedz

#8
Będzie co ma być. Bez względu na wszystko piwo się już chłodzi, a czipsy czekają na otwarcie. ;-D
Odpowiedz

#9
0:4, dla polskich piłkarzy są ważniejsze rzeczy niż mecz. Fryzura, ubiór, wywiady, dobra zabawa a piłka tylko przy okazji.
Odpowiedz

#10
Po pierwszej połowie pozwolę sobie zacytować Szaranowicza - "Mamy Szczęsnego i mamy Sławka Peszko"

Powiem tyle, spokojnie mogło być 0:3 dla Niemiec, a dla nas 2:0. Czekam na drugą połowę, no cóż nie będę kłamał po raz pierwszy naprawdę wierzę, że być może się uda!
Odpowiedz

#11
A mówiłem, że strzelimy bramkę :-P
Odpowiedz

#12
Powiem tyle: fajny mecz, szkoda ten 94 minuty, aczkolwiek sędzia powinien już kończyć...
Na pocieszenie dodam, że rewanż na Euro 2012 :-D
Odpowiedz

#13
No na euro nam wlepią 0-4. W każdym razie mnie śmieszy, że podniecamy się meczem towarzyskim o pietruszkę. A na Euro standard. 1 mecz znowu będą zapowiedzi, że wygramy, oczywiście przegramy, 2 mecz zagramy o życie i przegramy a 3 o honor. Nic nowego.
Bardziej mnie zaskoczyły wczoraj wygrane zerbejdżanu, Armenii 4-0, Estonii 3-1 z Irlandią, czy pierwszy pkt Malty. I najlepsze, że szanse na awans zachowały i Armenia i Estonia, z których inni się nabijają. A śmiem twierdzić, że z tymi ostatnimi też mielibyśmy lanie.
Odpowiedz

#14
Nie sądzę. 2 mecze tow. i 2 czerwone kartki.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  10.12.2011 mecz. Real vs Barcelona! Domio 27 8 247 16.12.2011, 09:46
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.