Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trwają mistrzostwa świata kolejarzy
#1
Podczas strajku czeskich kolejarzy, na polu golfowym w Podebradach (Środkowe Czechy) odbywają się Mistrzostwa Świata kolejarzy w Golfie.

Źródło: centrum.cz

Ktoś z was może wie czy Polacy również wystawili swój skład?
Odpowiedz

#2
Bah! Czy forumowicze też mogą wystawić drużynę?

Mój kierownik projektu ostatnio przyniósł do pracy zestaw do golfa biurowego :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#3
Zaraz, zaraz, czego¶ nie rozumiem - podczas STRAJKU spokojnie sobie GRAJ¡ W GOLFA? Czy to tylko kolejny czeski ¿art, w stylu "zabili go i uciek³", czy oni naprawdê w ten sposób strajkuj±? Je¶li tak, to przedstawiciele naszych grup zawodowych (kolejarze, pielêgniarki, górnicy) powinno braæ z nich przyk³ad, a nie kamieniami i butelkami rzucaæ na Wiejskiej.
Odpowiedz

#4
Hehe, w Polsce tak nie można Smile Zaraz zawistnicy daliby o sobie znać: "O, strajkują, a stać ich na grę w golfa!" Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#5
Obleśny Szczur napisał(a):Zaraz, zaraz, czegoś nie rozumiem - podczas STRAJKU spokojnie sobie GRAJĄ W GOLFA?

Postaraj się zrozumieć czeski - wynika z niego, że termin turnieju był znany od dawna, jeszcze przed pierwszymi inicjatywami o strojku
Odpowiedz

#6
Obleśny Szczur napisał(a):podczas STRAJKU spokojnie sobie GRAJĄ W GOLFA?

A co się powinno robić w czasie strajku żeby dobrze wyglądało?
Leżeć na styropianie i wyglądać na zbolałego? 8-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#7
Na styropianie siê le¿y i jêczy jak siê robi g³odówkê ;-) Bior±c pod uwagê strajk w typowym polskim wykonaniu nale¿y jeszcze do³o¿yæ okrzyki, megafony i palone kuk³y.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najkrótszy pociąg świata Maciej 7 4 177 11.09.2011, 21:08
Ostatni post: *ARTUR*

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.