Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baza noclegowa
#76
Jeżeli chodzi o te numery kart podawane przy rezerwacji, wystarczy wygenerować numer wirtualnej karty na stronie prepaid.bzwbk.pl. Jeżeli każą też płacić z tej samej karty można ją zasilić zwykłym przelewem (albo na poczcie, jak ktoś konta nie ma).
Odpowiedz

#77
Czy ktoś korzystał z Hotelu Sirius w Pardubicach?
Jakie polecacie tanie hotele w Ostravie i/lub Pradze?
Odpowiedz

#78
Jeżeli nie zależy ci na noclegu w samej Pradze, to dobry stosunek komfort-cena ma hotel Vltava w Řež koło Pragi. Co godzinę kursują tam pociągi z i do Pragi, ostatni z Pragi odjeżdża około 20 minut po północy z Hlavní Nádraží, pozostałe odjeżdżają z dworca Masarykovo Nádraží. Stacja jest blisko hotelu, nocleg kosztuje 400 koron dla jednej osoby, 500 dla dwóch, w cenie pościel, własny kibel, ręcznik, prysznic, tv, czyli za taką cenę bardzo ok. Bilet do Pragi na dobrze skomunikowany z centrum dworzec Podbaba kosztuje 25 koron i jazda zajmuje około 20 minut. Tylko uwaga: po angielsku dogadasz się z menadżerem, a na jego obecność możesz liczyć tylko do 15, może 16 godziny, później tylko po czesku z recepcjonistką.
E: znaki uzupełnione. Smile
Jaro

Odpowiedz

#79
No to moje polecane i niepolecane:
- Poznań - polecam schronisko "Hanka" przy ul. Biskupińskiej, jest to dość daleko od centrum Poznania ale dojazd dobry, blisko też do jeziorka i linii kolejowych na foty Wink Pokoje przytulne, są też 2-3 osobowe z łazienkami, ceny przystępne.
- Szczecin - tu polecam wersję tańszą - schronisko "Cuma" i droższą - hotelik "Elka-sen" (świetna lokalizacja!)
- Białystok - polecam schronisko "Hostel Podlasie", b. tanio, za 1 nocleg płaciłam 20 zł za kolejny już 15 (jako studentka), blisko dworca
- Krzyż Wlkp. - Wiejska Baza Noclegowa w Łokaczu Małym, 0,5 h spacerkiem do dworca, ceny przystępne i przytulnie
- Legnica - hotelik "Parkowy" przy ul. Parkowej, rzut beretem od dworca, możliwość zamówienia śniadania w formie szwedzki stół
- Gdańsk - schronisko na "Wałowej", spałam 2 razy z grupą znajomych w zimie, w pokojach ciepło i rewelacyjna lokalizacja
- Toruń - hotel "Kopernik", ul. Wola Zamkowa. Dobra lokalizacja, przytulne pokoje, możliwość zamówienia śniadania
- Leszno - POLECAM ul. Lubuska "Jantar" - tanio, cicho, czyste i przytulne pokoje, ze 3 km od dworca (0,5 h spaceru), NIE POLECAM: hotel Olimpijczyk, dość obskurnie, dostaliśmy nieświeżą pościel śmierdzącą papierochami i dziwne towarzystwo jako goście (lekko patologiczne ekipy, Cyganie) - na korytarzu zdarzały się walające puste butelki po piwie i wódce
Odpowiedz

#80
Drodzy forumowicze, czy ktoś poleciłby mi jakieś w miarę przyjemne lokum w Zakopanem? Chodzi o pokój 2 osobowy, chcę zabrać dziewczynę na Puchar Świata w skokach. Cena nie jest najważniejszym czynnikiem (w końcu to będzie tylko jedna noc), ale oczywiście nie chciałbym wydać kroci na raptem 8 godzin pobytu w pensjonacie (kąpiel i krótki sen, lubimy aktywny wypoczynek, nie będziemy leżeć plackiem godzinami w łóżku).
Najlepiej gdyby było to miejsce z dobrym skomunikowaniem - żeby było z niego w miarę blisko i na dworzec PKP i na Wielką Krokiew (zaliczymy oba konkursy). A przy tym jak wspominałem z akceptowalną ceną. Nie wymagamy osobnej łazienki (chociaż w takim mieście jak Zakopane to już pewnie standard).
Przeglądając internet w poszukiwaniu ofert aż się pogubiłem :O Dlatego może ktoś, kto już tam był ma coś fajnego do polecenia?
Odpowiedz

#81
Ja korzystam z tego pensjonatu:

http://willaturnicka.dobrynocleg.pl

do skoczni na nogach masz z 15 minut. Do dworca około 20. Jedne z najniższych cen do jakości. W sezonie letnim płacę 40zł od osoby. Poza sezonem poniżej 40, ale może dlatego, że bywam tam co najmniej 3 razy w roku. Ale tak naprawdę w tym mieście masz duży wybór Smile Choć termin skoków narciarskich pewnie powoduje to, że trzeba dość szybko zamawiać.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#82
Witajcie! Mam pytanie odnośnie noclegów w 3 miejscach (jeszcze nie wiemy gdzie się wybierzemy):
- Katowice;
- Szczecin;
- Gdynia
Odpowiedz

#83
W Szczecinie polecam SSM CUMA: http://www.ptsm.home.pl/web/index.php/pl/statut/
Odpowiedz

#84
Mam "zadanie specjalne" Tongue
Chodzi mi o to by uporządkować (na podst. tutejszych postów) bazy noclegowe w całej PL i zrobić oddzielny temat "Spis noclegowni". Jeśli jest ktoś chętny, kto ma dużo wolnego czasu niech się zgłosi Tongue
Po co? By jak ktoś nowy tu zajrzy miał od razu spis i w jednym miejscu wszystkie miejsca noclegowni a nie wertować między stronami, a ten temat zostawić tylko do dopisywania.
Analogicznie warto by było zrobić coś takiego z przechowalniami bagażu i gastronomią
Odpowiedz

#85
Dobra ja już to zrobię tutaj Tongue
Odpowiedz

#86
Generalne w sieci jest całe mnóstwo baz noclegowych... Wystarczy sobie troszeczkę wygooglać...
Odpowiedz

#87
@dixo, tutaj bardziej chodzi o to aby użytkownicy dzielili się opiniami z miejsc z których korzystali. I nikt nie mówi że muszą to być wyłącznie opinie pozytywne Tongue
Odpowiedz

#88
Witajcie ! To może i moje informacje się przydadzą. Nocowaliśmy / lato 2016 / u takiego gościa niedaleko Kobylnicy / linia Poznań - Gniezno / Nazwy miejscowości nie pamietam ale jakieś 500 m od przystanku kolejowego. Gość wynajmował pokój na dwie , trzy osoby. Cena / 2016 / 40 pln. Może i niezbyt tanio ale po przyjeździe częstował od razu niezłą grochówką / takie bistro przy drodze prowadził /, chleb, smalec, ogórki do woli. A co ważne odbierał nas i odwoził na przystanek. Dom taki z lat 90 tych ale czysto schludnie, łazienka, kuchnia do dyspozycji / wspólna /. Można zamówić pranie a nawet zostawić samochód na posesji. Mam niestety tylko telefon i maila  / mam nadzieję, że mogę podać / - 735 230 107, mail bolcio63@wp.pl . Nie wiem czy są jeszcze aktualne. Osobiście mogę polecić. No i taki też trochę Mk bo w pokoju wisiała niezłych rozmiarów mapa sieci PKP z początku chyba lat osiemdziesiątych. Jak coś więcej się dowiem to dam znać. Pozdrawiam.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baza noclegowa 2018 SAP102 0 1 891 29.01.2018, 13:38
Ostatni post: SAP102

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.