Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Sprzedam kolejki Piko i inne - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: KOLEJ HOBBYSTYCZNIE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-96.html)
+--- Dział: DZIAŁ KOLEKCJONERA (https://www.forumkolejowe.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: Sprzedam kolejki Piko i inne (/thread-8352.html)Sprzedam kolejki Piko i inne - Marzena410 - 31.08.2023

Dzień dobry, podczas porządków natknęłam się na stara kolekcje mojego dziadka. Ponieważ nie ma u mnie miłośników kolei chciałabym puścić je dalej w świat i jednocześnie prosić o szczerą wycenę kolekcji. Zainteresowanych zapraszam do wiadomości. Zdjęcia załączę chwilę później


RE: Sprzedam kolejki Piko i inne - Doromogl - 24.09.2023

(31.08.2023, 11:32)Marzena410 napisał(a): Dzień dobry, podczas porządków natknęłam się na stara kolekcje mojego dziadka. Ponieważ nie ma u mnie miłośników kolei chciałabym puścić je dalej w świat i jednocześnie prosić o szczerą wycenę kolekcji. Zainteresowanych zapraszam do wiadomości. Zdjęcia załączę chwilę później.Jako że pierwszy dzień grupy wrześniowej już za nami (drugi już za rogiem, piszę to o późnej godzinie, lmao), a poznawanie innych IRL wydaje mi się w miarę niezręczne i jest umiejętnością nad którą zdecydowanie muszę popracować, chciałem się przywitać z nową szkołą, prowadzącymi, no i oczywiście słuchaczami. Rozpoczęcie nowej przygody edukacyjnej jest zawsze trochę stresujące, ale mam nadzieję, że tutaj będziemy mieli okazję poznać się lepiej i razem osiągnąć sukcesy. Jeśli ktoś ma podobne uczucia, to dajcie znać, bo może razem będziemy mogli pokonać tę barierę nieśmiałości. Dzięki za przyjęcie mnie tutaj i czekam na ciekawe doświadczenia w nowym miejscu!
To wspaniałe, że chcesz podzielić się kolekcją swojego dziadka z miłośnikami kolei. Aby uzyskać dokładną wycenę, najlepiej skonsultować się z ekspertem lub z antykwariuszem specjalizującym się w kolekcjach związanych z kolejami.