Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Problem z zalogowaniem na Ilostan - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: FORUMKOLEJOWE.PL - OGÓLNOPOLSKIE FORUM MIŁOŚNIKÓW KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-92.html)
+--- Dział: ILOSTAN POJAZDÓW TRAKCYJNYCH (https://www.forumkolejowe.pl/forum-71.html)
+--- Wątek: Problem z zalogowaniem na Ilostan (/thread-7812.html)

Strony: 1 2


Problem z zalogowaniem na Ilostan - KazET21224142 - 17.08.2021

Witam nadal mam problem z zalogowaniem się na Ilostan. Czy doradzi mi ktoś co mam zrobić, czy jest jakiś błąd skryptu ?


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - KazET21224142 - 21.08.2021

Wrzucę załącznik screenu z błędu, gdyż coś takiego wyskakuje mi gdy uzupełnię dane do logowania.


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - MegaTVHD - 21.08.2021

Twój ban na komentarze sie przerzucił na całe konto.
Trwają prace nad tym.


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - KazET21224142 - 21.08.2021

(21.08.2021, 19:27)MegaTVHD napisał(a): Twój ban na komentarze sie przerzucił na całe konto.
Trwają prace nad tym.

Czyli skrypt zawiódł. A można usunąć tego bana, czy będzie to naprawione niedługo aby można było zobaczyć jak wygląda to wszystko obecnie ?


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - Piotr Strzalek - 25.05.2022

Czemu od kilkunastu dni nie można się zalogować na ilostan????


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - Mateusz-Pociagi - 25.05.2022

(25.05.2022, 10:00)Piotr Strzałek napisał(a): Czemu od kilkunastu dni nie można się zalogować na ilostan????

Mam ten sam problem


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - MegaTVHD - 25.05.2022

Pewno kwestia polskich znakow... Jutro zmienie Wam nazwy bez tego, powinno wystarczyć.


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - MegaTVHD - 28.05.2022

Macie zmienione panowie bez PL znaków. Spróbujcie teraz.


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - erap2 - 28.05.2022

Ja też mam problem z zalogowaniem. Wyskakuje błąd, żebym skontaktował się z administratorem


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - Marcin Losicki - 09.06.2022

mam to samo na galerii forumowej, mógłby ktoś poprawić w moim profilu ze znaku zapytania na literę Ł? Wink bo nie idzie się zalogować, a mail do zmiany hasła nie dochodzi Smile


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - erap2 - 19.06.2022

Halo?! Czy jest tu ktoś z administracji? Od miesiąca nie mogę się zalogować, i nikt nie może nić z tym zrobić?


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - Milosz Dorsz - 06.10.2022

Nie mogę zalogować się na ilostan — pojawia się błąd "Błędny login lub hasło", mimo że wprowadzone dane są prawidłowe, czego dowodem jest uprzednie prawidłowe zalogowanie na forum z użyciem tych samych danych. Pewnie chodzi o "ł" w nicku? Będę rad, gdy ktoś z kompetentnych umożliwi zalogowanie.


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - MegaTVHD - 06.10.2022

Spróbuj teraz


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - Milosz Dorsz - 06.10.2022

Działa, dzięki bardzo.


RE: Problem z zalogowaniem na Ilostan - Krzyś Miłośnik Kolej - 27.12.2023

Ja właśnie nie mogę zalogować na ilostan. Po wpisaniu danych wyskakuje "Błędny login lub hasło" Ktoś możę pomóc?