Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
ICC - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: ICC (/thread-7716.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: ICC - Kamilnexia - 02.05.2021

Tylko pamietaj co z tego ze A B C jak kombinacja pytan nie zna granic, mozna zapytac o co kolwiek doslownie o ile E1 to bez jaj trzeba umiec tak IR1 to fantazja nie zna granic jezeli chodzi o pytania


ICC - apollyon00 - 07.05.2021

Tym razem 50 pytan i 10 mozliwych bledow - co nie zmienia faktu, ze sposrod 10 osob z grupy zdalismy tylko w 3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: ICC - Kamilnexia - 07.05.2021

Ja bylem na godz 13.
50 pytan polowa to E1 polowa to ir1. 10bledow sie przechodzi. Z mojej grupy tylko jedna osoba przeszła 8 bledow. Reszta miala po 12,13 bledow. Ja mialem 14 wiec lipa. Ale gadal facet ze moga dzwonic w co watpie patrzac ile grup maja dziennie. Dzis byly 3 grupy. Chyba zostaje czekac do jesieni na drugi nabor


RE: ICC - Boxx - 07.05.2021

Bylem na godz 13 i miałem 5 błędów, boje się trochę rozmowy, bo podobno pytają o bardziej techniczne rzeczy


ICC - apollyon00 - 07.05.2021

Ale jest online chyba takze nie bedzie tyle stresu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: ICC - Vostok - 07.05.2021

Dostaje się odpowiedź niezależnie od wyniku? Przynajmniej w południowym, z którego chyba jesteście. W centralnym we wtorek był test i póki co cisza.


ICC - apollyon00 - 07.05.2021

Tak sprawdzali na miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: ICC - Kamilnexia - 07.05.2021

Tak na miejscu wynik, ale tak widze ludzie zdaja te testy wiec ci co maja bledy powyzej 10 to nie na opcji aby przeszli


ICC - nail-14 - 07.05.2021

Też właśnie dzisiaj byłem na testach. Całe szczęście się udało, o ile sygnalizacja była prosta to z ruchu już było podchwytliwe. Teraz dwa tygodnie czekać na rozmowę. Ktoś wie o co mają "zwyczaj" pytać ? Czy to taka formalność, żeby poznać kandydatów? Jest możliwość odpadnięcia na etapie rozmowy ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: ICC - 4est - 08.05.2021

Sygnalizacja, ruch - podstawy. Bez tego ani rusz Smile


RE: ICC - Kamilnexia - 09.05.2021

Jak nie zadzwonia to na jesien probowac bedzie trzeba moze akurat sie uda


RE: ICC - Boxx - 10.05.2021

Może za bardzo wybiegam w przyszłość, ale czy orientuje się ktoś jak wygląda szkolenie? Np. jestem z Częstochowy to szkolenie odbywa się w Krakowie? Tak samo rozmowę też przeprowadza zespół z Krakowa? Nie wiem dokładnie jaki jest podział obowiązków zakładów/sekcji w IC, jeśli chodzi o szkolenie na świadectwo.


RE: ICC - 4est - 10.05.2021

W Częstochowie może być tylko gniazdo, o ile jest? To wtedy docelowo będziesz mógł tam pracować, (miejsce pracy) Częstochowa podlega chyba pod sekcje Katowice, a świadectwo, egzaminy będziesz zdawał najprawdopodbniej w Krakowie


ICC - nail-14 - 18.05.2021

Jak tam, dzwonili może już do kogoś z Was w sprawie rozmowy ?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


ICC - apollyon00 - 18.05.2021

Cisza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk