Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Kolejowa Medycyna Pracy - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Kolejowa Medycyna Pracy (/thread-6882.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - anabella - 27.03.2022

Czy ktoś się orientuje jak długo jest ważne orzeczenie o niezdolności do pracy ?


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - andijaw - 08.04.2022

Cześć.
Czy jeśli na licencję kieruje Cię jakiś przewoźnik u którego przeszedłeś rekrutację to on płaci za badania lekarskie czy kandydat?


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - 4est - 08.04.2022

Nie wiem jak dziś to wygląda, ale parę lat temu pracodawca dawał skierowanie na badania i miałeś za free


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - andijaw - 08.04.2022

Rozumiem, a w przypadku nieprzejścia badań trzeba oddawać pieniądze? Ile w ogóle teraz takie badania kosztują?


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - 4est - 08.04.2022

Oddawać nie trzeba ale tym samym koniec Twojej nie rozpoczętej kariery. Badania jakoś 700-750 zł


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - andijaw - 08.04.2022

Ja rozumiem, że koniec, ale cóż zrobić jak nie przeczytam odpowiedniego rzędu liter?


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Upper922 - 22.04.2022

Cześć! Nie chce zakładać nowego wątku wiec swoje pytanie umieszczam tutaj Smile
Jako, że na dniach planuje zapisać się na licencje maszynisty chciałbym się Was spytać czy polecacie jakiś kolejowy zakład medycyny pracy w Katowicach lub okolicach, w którym w miarę szybko wykonam wszystkie niezbędne badania.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - szumel - 10.05.2022

Dzień dobry. Czy ktoś ostatnio robił badania wstępne na licencje w Białymstoku? Znalazłem jakieś dwa adresy i nie wiem do którego sie umawiać.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - MR Q - 10.05.2022

Na słonimskiej jest kolejowa medycyna pracy w Białysmtoku (za urzędem miejskim). Googluj, nie mam pod ręką numeru, ale w internecie powinien być, dodzwonisz się i umówisz na konkretny termin.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - szumel - 11.05.2022

Ok dzięki. Po niedzieli będę próbował się dodzwonić. Robią oni tam prywatnie bez skierowania? Bardzo maglują?


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - MR Q - 12.05.2022

Robią prywatnie, po prostu jeśli kieruje Cię jakiś ośrodek szkolenia, to oni Ci to sponsorują, jeśli robisz prywatnie, sam płacisz za badania (teraz to chyba 700 zł, ale się upewnij telefonicznie). Dla mnie nigdy nie robili, ale też w sumie nie mieli do czego się przyczepić więc nie wiem, jeśli jesteś zdrowy, nic Ci nie dolega to nie musisz się martwić. Wszystko załatwisz w jednym budynku, jedynie na prześwietlenie klatki piersiowej wyślą Cię ze skierowaniem do Szpitala Miejskiego na Sienkiewicza (chyba, że coś się zmieniło).


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - szumel - 17.05.2022

Dzięki za info. Już zajechałem się zapisałem na badania.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Kamilnexia - 08.06.2022

(08.04.2022, 17:13)4est napisał(a): Oddawać nie trzeba ale tym samym koniec Twojej nie rozpoczętej kariery. Badania jakoś 700-750 zł

Dlaczego niby koniec ?? Moze sie odwolac zawsze albo isc do innej przychodni i jeszcze raz probowac. Tak samo jak ktos ma badani z licencja a potem co uwala jak robisz na swiadectwo to bylalby bzdura roku. Dajesz gruby hajs za kurs bo przeszedles badania a potem cie uwala na badaniach na swiadectwo?? Patrzac jakie sa braki watpie zeby teraz uwalali. To ze chetnych duzo ok ale ile rezygnuje o tym nikt nie pisze


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - 4est - 09.06.2022

Oczywiście że może się odwołać, oczywiście że może wydać kolejne 700 zł. Prawda jest taka że jak zdrowy to wszędzie podbiją. Jak ma zrobione badania na licencję to raczej formalność że za chwilę tak samo zaliczy badanie na świadectwo bez kombinacji. To że są braki to medycynę średnio interesuje.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Kamilnexia - 09.06.2022

To zobaczymy ja robilem licencje w 2018 za miesiac ide na badania na swiadectwo do wrocka lekarze ci sami ???