Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Kolejowa Medycyna Pracy - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Kolejowa Medycyna Pracy (/thread-6882.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Michał_mk - 07.11.2021

(30.04.2021, 13:15)Simek napisał(a): Czy w Warszawie poza tablicami Ishihary używa się jeszcze lampy wilczka?

Dwa lata temu jeszcze się jej używało to i teraz pewnie też


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Lorek09 - 28.11.2021

Powiedzcie co badane jest z pobrania krwi i moczu ? Jakie dane ? Alat ? Aspat? Ktoś pamięta kto robił??


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - SILENCEISGOLDEN - 28.11.2021

Z krwi to morfologia, narkotest.
Orzecznik wyniki badań ma wyświetlone na monitorze, więc będziesz miał problem żeby zapoznać się z nimi.
Zostaniesz poinformowany tylko o negatywnych pozycjach. (tam, gdzie coś niedomaga :-)


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Vostok - 28.11.2021

Narkotest jest z moczu.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Lorek09 - 29.11.2021

(28.11.2021, 22:03)SILENCEISGOLDEN napisał(a): Z krwi to morfologia, narkotest.
Orzecznik wyniki badań ma wyświetlone na monitorze, więc będziesz miał problem żeby zapoznać  się z nimi.
Zostaniesz poinformowany tylko  o negatywnych pozycjach. (tam, gdzie coś niedomaga :-)

To też jakaś lipa bo skoro place 750 zł za badania to te badania są moje.  Powinienem dostać wyniki a lekarz niech się z nimi zapozna.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Vostok - 29.11.2021

Jak najbardziej możesz dostać wyniki badań (tylko nie u orzecznika), tak samo w drugą stronę- mile widziane jest zdjęcie RTG pod warunkiem że jest ważne; nie trzeba wtedy robić na miejscu.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Lorek09 - 29.11.2021

Dzwonię do Katowic chyba setny raz i nikt nie odbiera wtf ??Ile się czeka na termin badań?


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Lorek09 - 29.11.2021

Co bardziej polecacie , przychodnie w Tarnowskich Górach czy Katowice?


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - SILENCEISGOLDEN - 29.11.2021

Tam, gdzie masz bliżej.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Marcin - 06.02.2022

Cześć. Gdzie zrobię w Gorzowie Wielkopolskim badania na kurs na licencję maszynisty? Pozdrawiam!


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Kamilnexia - 24.02.2022

Witam, czy cukier 93-100 oznacza ze mnie uwalą na badaniach ???


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Manio - 24.02.2022

Zadzwoń do przychodni i się zapytaj . Przecież to nie tajemnica jaka jest norma .


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Vostok - 24.02.2022

Nie uwalą- nawet jakbyś miał 105 to byś przeszedł.


RE: Kolejowa Medycyna Pracy - Kamilnexia - 24.02.2022

Dzwonilem do wroclawiam KMP. Schody sie zaczynaja gdy sie ponad 110. Wtedy albo sie dowali i uwali albo kaze brac tabletki. Co do prob watrobowych tez sa widelki jezeli przekroczy sie o 50% dop. Normy moze sie uczepic na zasadzie czemu tak wysoko ale jak to powiedziala niektorzy biora leki i musza brac i wyjdzie wyzej i jest liz wtedy. Na pytanie czemu okulista kazd czytac ostatnia linijke gdzie ustawa mowi 0.8 czyli 3 rzad od dołu to mowi ze chca sprawdzic czy dobrze widzisz. Na pytanie to czemu sa przypadki ze ktos nie umie przeczytac ostatniej linijki i jest uwalany skoro sami twierdzicie ze trzymacie sie ustawy skoro juz samo czytanie ostatniej linijki nie jest zgodne z ustawa. To padla odpowiedz ze bujda ze uwalaja ze wtedy czyta sie wyzszy rzad ale nie wyzszy niz zapiasany w ustawie.


praca z 2 grupą inwalidzką na stanowisku toromistrz? - grand2302 - 26.02.2022

Witam jestem toromistrzem od 5 lat przytrafił mi się ostatnio defekt neurologiczny malformacje i naczyniaki w głowie. Z racji tego moge starać sie o grupę w zwiazku z tym mam pyanie czy moge pracować na stanowisku Toromistrz z 2 grupą inwalidzką. Jeśli wzrok i słuch mam dobry a grupę dostane w związku neurologicznym pomoże ktoś?