Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Kolejowa Medycyna Pracy - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Kolejowa Medycyna Pracy (/thread-6882.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - Lokermat - 20.11.2017

Raczej Poznań z tego co wszyscy mówią. Miesiąc temu byłem na okresowych we wrocku to był dosłownie sajgon połączony z apokalipsą. Ludzi cały korytarz (jeszcze nigdy tylu tam nie widziałem), lekarze jak zwykle spóźnieni po godzinie a nawet i dużej, głuchy laryngolog z przeziębionym pęcherzem co 10 min latał do toalety, pani nie przyjdzie obsługiwać audiogramu bo teraz rejestruje ludzi, na psychologi nie mogą znaleźć twoich poprzednich badań, a na wyniki z laboratorium trzeba było czekać 2 godz ekstra bo ponoć korki na mieście.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - CounterSpace838 - 20.11.2017

W piątek po otrzymaniu skierowania na badania zadzwoniłem do MCZ w Lubinie z zapytaniem czy nie zrobią mi badań wstępnych na świadectwo, odpowiedź Pani z recepcji była pozytywna i nawet Pani stwierdziła że przepiszą mi badania z licencji XD. Dzisiaj wcześnie rano pojechałem do Lubina i po wejściu do gabinetu 108 i pokazaniu skierowania z firmy dostałem odpowiedź że My badań wstępnych na świadectwo nie możemy robić tylko okresowe. Do Wrocławia mimo kilkunastu prób o różnych porach nie udało się dodzwonić dopiero udało się w Poznaniu ale dokładnego terminu jeszcze nie znam. Trzeba się umówić z psychologiem. Ehhhh......serio trzeba mieć dużo cierpliwości aby zostać maszynistą.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - Lokermat - 20.11.2017

No to dziwne bo ja wstępne na świadectwo robiłem w MCZ... Tongue A Konrad od razu się dowiedz u pracodawcy czy będą Ci potrzebne badania wstępne na warsztat, żeby nie było tak jak u mnie że zrobiłem wstępne na świadectwo a po tygodniu znów leciałem na badania bo okazało się że na 2 miesięczną praktykę na warsztacie trzeba mieć odrębne badania. Na szczęście w MCZ ktoś się zlitował, pomyślał i przepisał nam badania ze świadectwa.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - CounterSpace838 - 20.11.2017

Ja usłyszałem że badania wstępne mogą robić tylko PKP KMP, i mam jechać do Wrocka lub właśnie Poznania. Aż mi niedobrze jak pomyśle że mam znowu od początku przechodzić tych wszystkich lekarzy. Ktoś robił w Poznaniu jakieś badania?


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - pershing1899 - 20.11.2017

Ja robiłem, jest syf. Czemu w Zielonej Górze nie robisz?


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - CounterSpace838 - 20.11.2017

Jutro może uda się dodzwonić aczkolwiek czuję że tam nie zrobię psychotestów więc i tak wycieczka do Poznania lub Wrocka mnie czeka.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - CounterSpace838 - 21.11.2017

Eh....dodzwonić się do jakiejś KMP graniczy z cudem a nawet jak się uda to dostaje przekierowanie tam gdzie nie można się dalej dodzwonić. Na co ja się pytam do jasnej cholery płace podatki?


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - wojdade - 21.11.2017

Hehe, znam ten temat. Nie da się dodzwonić, trzeba jechać osobiscie, bo pani która odbiera telefon ma tysiąc innych spraw do załatwiania i musi biegac po całej przychodni, lipa.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - CounterSpace838 - 21.11.2017

Do Wrocławia i Poznania mam po 130km a w Lubinie nie robią badań wstępnych.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - CounterSpace838 - 21.11.2017

W Poznaniu mocno trzepią podczas badań na świadectwo? Szczególnie okulsita? Udało mi się umówić na piątek.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - pershing1899 - 21.11.2017

Trochę tak, przyjmuje starsza kobieta.
Jak załatwisz w piątek w jeden dzień badania to możesz sobie pogratulować.


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - CounterSpace838 - 21.11.2017

Okulistka jest serio aż tak bardzo wymagająca?


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - Lokermat - 21.11.2017

Okulista chyba wszędzie jest wymagający, we wrocku też są miłe starsze panie ale oczy Ci "przejrzą na wylot"  Cool


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - Ptrrk - 21.11.2017

Pershing ta starsza kobieta juz nie zyje. ;(


RE: Badania w PKP Kolejowa Medycyna Pracy - pershing1899 - 21.11.2017

A widzisz, to nawet nie wiedziałem. Więc kto teraz przyjmuje w Poznaniu?