Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Życzenia świąteczne - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: BOCZNE TORY (https://www.forumkolejowe.pl/forum-97.html)
+--- Dział: O WSZYSTKIM I NICZYM (https://www.forumkolejowe.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Życzenia świąteczne (/thread-6807.html)

Strony: 1 2


Życzenia świąteczne - norbis97 - 22.12.2018

W imieniu Grupy ds promocji forum i oczywiście swoim własnym składam jak najlepsze życzenia Smile

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, spełnienia marzeń,wymarzonych prezentów, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej  :Smile


Wesołych Świąt !


[Obrazek: attachment.php?aid=2113]

PS: Jak widać życzenia niektórych co do "przetrwania" naszego forum spełniły się :Smile ale to wiadomo komu należą się duże podziękowania za fakt odnowienia, i wniesienie sporo nowinek i poprawek na forum Smile


Życzenia świąteczne 2018 - sztaba - 23.12.2018

Zdrowych, pogodnych, radosnych...
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Życzenia świąteczne 2018 - Adams - 23.12.2018

Ja również przyłączam się do życzeń zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia, szampańskiego Sylwestra, oraz szczęśliwego Nowego Roku 2019, no i wszystkiego kolejowego na ten czas Smile

P.S.
@norbis97 grafika miodzio. Szacun Smile


RE: Życzenia świąteczne - Adams - 18.04.2019

W imieniu administracji forum pragnę złożyć wszystkim użytkownikom zdrowych i radosnych świąt Wielkanocnych, smacznego jaja i mokrego lanego poniedziałku Smile

[Obrazek: pobrany-plik_31.jpg]


RE: Życzenia świąteczne - FlashNDM - 19.04.2019

Ja również pragnę całej ekipie administratorów i wszystkim użytkownikom Ilostanu serdeczne życzenia radosnych,pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych,smacznego jajka i mokrego dyngusa! Smile


RE: Życzenia świąteczne - norbis97 - 20.04.2019

Życzę wszystkim i zdrowych, pogodnych, a przede wszystkim rodzinnych świąt Wielkanocnych Smile
Ciepłej atmosfery podczas świątecznego śniadania,
Dobrego humoru i radości związanej z zmartwychwstania Pana
Wesołego Alleluja!


RE: Życzenia świąteczne - pasqudek - 20.04.2019

Życzę radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa.


RE: Życzenia świąteczne - norbis97 - 23.12.2019

Dla całej naszej społeczności przesyłam jak najlepsze życzenia ,radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku !

Pozdrawiam norbis97 Smile


RE: Życzenia świąteczne - Adams - 25.12.2019

Ja w imieniu całej Administracji forum pragnę Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego narodzenia, szampańskiej zabawy sylwestrowej, oraz samych radosnych dni w nadchodzącym nowym roku 2020. Smile


RE: Życzenia świąteczne - szarkiszark - 25.12.2019

Ja również dołączam się do życzeń i oby Wam wszystkie świąteczne potrawy się dobrze przetrawiły xD a no i na poważnie, to wykorzystajcie ten czas na relaks na przypomnienie sobie jak to fajnie jest z rodzinką Wink


RE: Życzenia świąteczne - pasqudek - 25.12.2019

Wesołych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku


RE: Życzenia świąteczne - Adams - 22.12.2020

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym forumowiczom, ich rodzinom i bliskim w imieniu całej Administracji forum   życzę rodzinnej i ciepłej atmosfery przy wigilijnym stole, oraz mnóstwa wspaniałych prezentów pod choinką, a w nadchodzącym Nowym Roku 2021 samych sukcesów, pomyślności i przede wszystkim żeby w końcu ten zwariowany czas pandemii jak najszybciej się skończył.


RE: Życzenia świąteczne - pasqudek - 22.12.2020

Wesołych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku dla całego forum i Waszej rodziny.


RE: Życzenia świąteczne - Koni - 26.12.2020

Przyłączam się do życzeń świątecznych.

Chociaż u mnie święta, już któryś rok z kolei w samotności...

Ale cóż...


RE: Życzenia świąteczne - norbis97 - 26.12.2020

Z okazji świat życzę wszystkim  zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, zrealizowania swoich marzeń, dużo szczęścia, zdrowia i wytrwałości oraz szczęśliwego nowego roku Smile