Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
PKP IC szkoli na licencje - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: PKP IC szkoli na licencje (/thread-6730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kamilnexia - 08.11.2018

A jaka jest norma cukru bo ostatnio mialem 86 jak robilem u siebie w pracy alt 39 ast 25


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kamilnexia - 08.11.2018

(08.11.2018, 20:06)Kamilnexia napisał(a): A jaka jest norma cukru bo ostatnio mialem 86 jak robilem u siebie w pracy alt 39 ast 25
I jak to jest na psycho moze sie cos wogole pomylic czy musi byc 100% np. Te piorkowskiego mozna sie pomylic czy nie. A na ciemnie tez jest jakis patent ja wiem ze to chore pytac o takie cos ale nerwy czlowieka zjadaja . Chodz nawet nie wiem czy zdarze zrobic te badania bo terminy chore jeszcze bede atakowal kato chodz watpie. Kurs jest z tarwipolu wiec moze kurs ruszy a ja pozniej dojde


RE: PKP IC szkoli na licencje - CounterSpace838 - 08.11.2018

Z taką ortografią, interpunkcją i stylistyką nie masz raczej czego szukać jako maszynista.


RE: PKP IC szkoli na licencje - shinkadamo - 08.11.2018

Norma cukru - 70-99.

Nie lepiej sobie po prostu zrobić badania na spokojnie, które są ważne 2 lata; do tego czasu IC jeszcze nie jeden kurs uruchomi. A najlepiej, jeśli chodzi o Katowice, zrobić sobie osobiście licencję w Ottimie w trybie weekendowym - ja tak zrobiłem. Co chwilę jest nowy kurs (co ok. 3 miesiące). W tygodniu można spokojnie pracować.

Psychotesty są proste, jak drut. Grałeś kiedyś na PlayStation, Xboxie albo PC? Jeśli nie kaleczyłeś gier i miałeś niezły refleks na padzie lub klawiaturze, poradzisz sobie z aparatami, a nawet są łatwiejsze. Jeśli nie masz problemów z prostą logiką, wyobrażeniem przestrzennym i dedukcją - matryce Ravena to pikuś. Jeśli umiesz się skoncentrować i skupić na konkretnym zadaniu, będąc w otoczeniu innych ludzi - wykreślanie liczb to będzie czysta przyjemność. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do życia, życzliwy, pomocny, rozważny, nie nerwowy, szczery - poradzisz sobie z Kwestionariuszem Osobowości Eysencka EPQ-R (100 pytań i odpowiedź "tak" lub "nie").

Prościej się nie da tego opisać.


RE: PKP IC szkoli na licencje - erap2 - 08.11.2018

Jak tak zacząłeś opisywać to ten kwestionariusz mi się przestaje podobać Big Grin


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kamilnexia - 09.11.2018

(08.11.2018, 22:15)Konrad1961 napisał(a): Z taką ortografią, interpunkcją i stylistyką nie masz raczej czego szukać jako maszynista.

Odpisuje z telefonu chlopie i w dodatku z uszkodzonym ekranem wiec wyluzuj


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kamilnexia - 09.11.2018

Wlasnie nie wiedzialem ze sa wazne dwa lata az. Takze nawet jak nie zdarze z tym zabrzem to lekko


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kamilnexia - 09.11.2018

A w zabrzu mi pani mowila ze coraz mniej chetnych i rzadko te kursy robia i tez wekendowy i trwa pol roku


RE: PKP IC szkoli na licencje - 4est - 09.11.2018

(08.11.2018, 21:50)Kamilnexia napisał(a): ja wiem ze to chore pytac o takie cos ale nerwy czlowieka zjadaja
Wyluzuj bo wrzodów dostaniesz  Smile wszystko na spokojnie i będzie ok.  Tam przychodzą stare dziadki i przechodzą jak reszta.
Jak zakres błędu i tyle, jak się mieścisz to ok, jak nie to powtórzysz i też będzie ok.


RE: PKP IC szkoli na licencje - nakama - 09.11.2018

Skoro jesteś taki bojaźliwy, to może ten zawód nie jest dla ciebie. Jako maszynista będziesz miał do czynienia z o wiele bardziej stresującymi sytuacjami niż ta, włącznie z najgorszą możliwą jaką można mieć w życiu, czyli śmierć innej osoby.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kamilnexia - 09.11.2018

Ale jazdy czy czegos tam sie nie boje.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Bartek93 - 12.11.2018

Jak tam kursanci co Wam mówią w szkółkach wystartuje tego 3 grudnia. Pani we Wrocławiu powiedziała że kurs w każdym mieście wystartuje tego samego dnia na razie we Wrocławiu jest tego 3 grudnia lecz nie wiadomo czy kursanci zdążą z badaniami. Pytam ponownie bo czekam z wypowiedzeniem z pracy ( mam 2 tygodniowe ) napiszcie jak inne miasta co Wam mówią pozdrawiam


RE: PKP IC szkoli na licencje - nakama - 12.11.2018

Dostałem mailem zaproszenie na kurs, i pisze tam że rusza 3 grudnia, więc chyba aktualne.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kacper36c - 13.11.2018

Ja też właśnie dostałem wiadomość, że kurs w Gdyni rusza 3 grudnia.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Kamilnexia - 13.11.2018

Wkoncu dodzwonilem sie do wroclawia badania zrobie od reki ale juz pani nie powiedziala na ktora mam byc pewnie na 7 jezeli myle sie to prosze mnie poprawic. A psychotesty 26listopada na 9 rano.