Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
PKP IC szkoli na licencje - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: PKP IC szkoli na licencje (/thread-6730.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: PKP IC szkoli na licencje - Bartek93 - 24.09.2018

Wysłałem aplikacje na Wrocław. Mam badania pozytywne zobaczymy czy się odezwa


RE: PKP IC szkoli na licencje - Barwich - 24.09.2018

Cześć
Mam pytanie. Czy jeżeli obecnie pracuje a od października również studiować zaczynam, to jest szansa na dostanie się na szkolenie z wyrażeniem chęci na odpuszczenie studiów i obecnej pracy? W końcu żeby się zarejestrować w PUP nie mogę ani być zatrudniony ani być studentem ale nie chce też zostać na tzw. lodzie


RE: PKP IC szkoli na licencje - Domio - 24.09.2018

Szkolą i wyszkolić nie mogą...niestety IC nie umie zatrzymać świeżych i robią wszystko żeby wiać do prywaty..


RE: PKP IC szkoli na licencje - nakama - 24.09.2018

(24.09.2018, 09:55)Bartek93 napisał(a): Wysłałem aplikacje na Wrocław. Mam badania pozytywne zobaczymy czy się odezwa

Ja w zeszłym roku nie miałem badań, a dostałem zaproszenie na rozmowę, więc to jest loteria  Big Grin Trudno powiedzieć jakimi kryteriami się kierują wybierając takie a nie inne osoby.

(24.09.2018, 14:13)Barwich napisał(a): Cześć
Mam pytanie. Czy jeżeli obecnie pracuje a od października również studiować zaczynam, to jest szansa na dostanie się na szkolenie z wyrażeniem chęci na odpuszczenie studiów i obecnej pracy? W końcu żeby się zarejestrować w PUP nie mogę ani być zatrudniony ani być studentem ale nie chce też zostać na tzw. lodzie

Tak czy siak będziesz musiał zrezygnować z jednego i drugiego, bo szkolenie na licencję odbywa się na tygodniu. Deklarować możesz wszystko, ale realne działania lepiej robić jak już ma się pewność, że cię wezmą na szkolenie.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Barwich - 25.09.2018

Jestem studentem zaocznym więc szkolenie w tygodniu by mi nie przeszkadzało ale i tak czy siak rzeczywiście musiałbym zrezygnować.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Bartek93 - 25.09.2018

Barwich IC teraz prowadzi nabór na licencję i świadectwo aplikacje do 30 września . Ja też bym musiał zrezygnować z obecnej pracy jak bym przeszedł kwalifikacje.


RE: PKP IC szkoli na licencje - wojdade - 25.09.2018

@Barwich pierwsze miesiące, czyli licencja i warsztat zazwyczaj odbywają się pon-pt, ale następny etap czyli jazda jako obserwator to praca z grafikiem również w weekendy.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Barwich - 25.09.2018

Dla mnie nie ma problemu aby zerwać z pracą i studiami. Problem jest na jakim etapie IC powie mi że mnie weźmie i że na 100% będę wiedzieć że nie zostanę bez niczego, na lodzie.


RE: PKP IC szkoli na licencje - 4est - 26.09.2018

Barwich,

Jeśli startujesz na licencję przez IC to na rekrutacji dowiesz się czy przeszedłeś dalej, na 100% to Cię mogą jedynie przyjąć potem na dalsze szkolenie na świadectwo po zaliczonej oczywiście licencji, nic poza tym.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Barwich - 26.09.2018

A mógłbym ktoś w skrócie opisać jakby wyglądał przebieg takiej rekrutacji ? W sensie wysyłam CV dostaje telefon i co dalej? Dziękuje za odpowiedź


RE: PKP IC szkoli na licencje - 4est - 27.09.2018

I jedziesz na dany dzień i godzinę na rozmowy gdzie Ci wskażą, parę pytań typu dlaczego, po co etc.


RE: PKP IC szkoli na licencje - Onitchi - 29.09.2018

(27.09.2018, 05:44)4est napisał(a): I jedziesz na dany dzień i godzinę na rozmowy gdzie Ci wskażą, parę pytań typu dlaczego, po co etc.

Czekaj, czekaj , 4est! Mam wrażenie że cię skądś kojarzę Big Grin


RE: PKP IC szkoli na licencje - 4est - 29.09.2018

Onitchi   Tak,  jemy razem kolacje u ruska i pożyczałem 30 gr w czwartek od Ciebie na warsztacie  Big Grin  a no i zarekwirowałem Twój dzienniczek  Big Grin


RE: PKP IC szkoli na licencje - Onitchi - 29.09.2018

(29.09.2018, 21:21)4est napisał(a): Onitchi   Tak,  jemy razem kolacje u ruska i pożyczałem 30 gr w czwartek od Ciebie na warsztacie  Big Grin  a no i zarekwirowałem Twój dzienniczek  Big Grin

Leże i kwicze  Big Grin hahahahahaha


RE: PKP IC szkoli na licencje - Bartek93 - 01.10.2018

Witam, dostał już ktoś telefon z najbliższego naboru? Oferta była na stronie IC do wczoraj.