Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Kursy na licencję w Polregio - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Kursy na licencję w Polregio (/thread-6725.html)

Strony: 1 2 3


Kursy na licencję w Polregio - hubix90 - 10.09.2018

Witam. Wraz ze znajomym dostaliśmy się na kurs na licencję który organizuje PR. Wie ktoś może kiedy zazwyczaj odbywają się badania lekarskie przy licencji? Na początku kursu czy może już na zakończeniu?


RE: Kursy na licencję w Polregio - 4est - 10.09.2018

Badania są na dzień dobry przy przyjęciach


RE: Kursy na licencję w Polregio - CounterSpace838 - 10.09.2018

Najpierw czekają Cię badania na licencję a po kursie na świadectwo. Badania są identyczne


RE: Kursy na licencję w Polregio - Venlo - 10.09.2018

Ja mam w środę rozmowę w PR na licencje. Ktoś kto był może powiedzieć jak ona wygląda i czy dużo ludzi jest na daną godzinę? Bo nie wiem, czy mam brać wolne w pracy Big Grin


RE: Kursy na licencję w Polregio - spap23 - 10.09.2018

Panowie a gdzie macie rozmowy w Olsztynie czy w Gdyni?


RE: Kursy na licencję w Polregio - Aro - 10.09.2018

(10.09.2018, 17:15)Venlo napisał(a): Ja mam w środę rozmowę w PR na licencje. Ktoś kto był może powiedzieć jak ona wygląda i czy dużo ludzi jest na daną godzinę? Bo nie wiem, czy mam brać wolne w pracy Big Grin

Ja mam rozmowę w środę na 10:00


RE: Kursy na licencję w Polregio - Venlo - 10.09.2018

Ja w Gdyni też na 10:00 Smile Więc pewnie będzie nas więcej


RE: Kursy na licencję w Polregio - Aro - 10.09.2018

Podobno sam dyrektor się do nas pofatyguje Wink


RE: Kursy na licencję w Polregio - hubix90 - 10.09.2018

Dziwię się tylko,że tak szybko spotkanie skoro kursy dopiero w październiku

@Venlo Kuzyn 2 lata temu był na takiej rozmowie.Typowa gadka dyrektora o firmie,tradycji itd. Czy na pewno chcesz pracować


RE: Kursy na licencję w Polregio - Venlo - 10.09.2018

Do mnie dziś dzwoniła Pani z kadr, by się upewnić, czy nie zmienilem zdania. Oby tylko to nie był mały deszcz z dużej chmury... Myślę, że dlatego tak wcześnie, by ludzie mieli czas poogarniac swoje sprawy w pracy. Wypowiedzenie, itd.


RE: Kursy na licencję w Polregio - CounterSpace838 - 10.09.2018

Na badania się czeka kilka tygodni więc to raczej późny termin rozmów, poza tym niektórzy mają wypowiedzenia po 3 miesiące. PR opłaca kurs na licencję czy to wy wykładacie kasę?


RE: Kursy na licencję w Polregio - Aro - 10.09.2018

PR wykłada.Czyli dopiero po jakimś czasie od rozmów nas wezmą po skierowanie na badania?


RE: Kursy na licencję w Polregio - Venlo - 10.09.2018

Też fakt, ja na badania czekałem chyba 3 tygodnie, a później razem z orzecznikiem robiłem je 3 dni. Akurat ja będę miał krótkie 2 tyg wypowiedzenie, bo w kwietniu zmieniałem pracę. A z tym wykładaniem kasy to sam nie wiem... Informacje na temat szkolenia dla PR w Olsztynie mają więcej szczegółów i wynika z nich, że trzeba wylożyc 5300 zł, a kurs jest weekendowy (piątek - niedziela), co byłoby dla mnie nie do przeskoczenia, bo nie miałbym nawet tyle urlopu, żeby co piątek mieć wolne...


RE: Kursy na licencję w Polregio - hubix90 - 10.09.2018

Kasę wykłada PR,jedynie płacisz za badanie i 100zł do uTK.A ja głupi myślałem,że już w środę dostanę na badanie Big Grin Big Grin


RE: Kursy na licencję w Polregio - CounterSpace838 - 10.09.2018

Skoro kase wykłada PR to raczej podobnie jak w przypadku Lotosu będzie dużo chętnych, kto by nie chciał licencji za free i to z gwarancją zatrudnienia po kursie