Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
To tylko człowiek - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: AKTUALNOŚCI ZE ŚWIATA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-93.html)
+--- Dział: AKTUALNOŚCI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: To tylko człowiek (/thread-5819.html)



To tylko człowiek - DamianT - 12.01.2017

http://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/wzorowe-zachowanie-kierownika-pociagu-kolei-wielkopolskich-uratowal-kobiete-z-leszna-79816.html

Po przeczytaniu tego artykułu nachodzi mnie tylko jedna refleksja. Nogi na tory i jazda tym pociągiem. Jak nie ma chętnych, mogę być katem Smile

PS. a SOK Leszno jak zawsze w pogotowiu. Jak chodzi o wlepienie mandatu za przechodzenie w nieodpowiednim miejscu, to wyrastają spod ziemi nie wiadomo kiedy. Jak jest taka sytuacja, to zjawia się na końcu, jak debil już unieszkodliwiony Smile


Stanisław "Kura" w strachu - PeKaP - 20.12.2017

W końcu dobrali się i do Stacha K.  Mam nadzieję że dowody są niezbite i zostanie on wyeliminowany z życia kolejowego na dobre..a życzyłbym sobie żeby całe okoliczne społeczeństwo też otrzeźwiało i żadnego już głosu na niego nie oddało...Odstawić go od koryta na dobre i zobaczymy jaki z niego będzie chojrak...a Fundacjami się niech nie przykrywa..filmy z jego obłudą krążą po sieci regularnie...niepowodzenia na rozprawach..


RE: To tylko człowiek - rustsaltz - 20.12.2017

Z okazji nadchodzących świąt życzę wszystkim związkowcom, aby wsadzili ich do jednej ciupy ze Stasiem K. Wtedy mogą sobie zakładać związki zawodowe i wszyscy będą zadowoleni Smile.


RE: To tylko człowiek - wołodyjowskiIC - 20.12.2017

O co właściwie chodzi z Panem Stanisławem Kogutem, że taki hejt na niego jest?


RE: To tylko człowiek - PeKaP - 20.12.2017

(20.12.2017, 16:20)rustsaltz napisał(a): Z okazji nadchodzących świąt życzę wszystkim związkowcom, aby wsadzili ich do jednej ciupy ze Stasiem K. Wtedy mogą sobie zakładać związki zawodowe i wszyscy będą zadowoleni Smile.
M. in o to, że pod pretekstem Fundacji i podobnych instytucji pod którymi sie podpisuje własną osobą ten gość prowadzi PR mydlac wszystkim oczy. Nie wnosi nic od siebie, ponadto działając w związkach kolejowych nie broni praw pracowników bo liczy się dla niego własny biznes układ i interes.. nie wspomne o ogromnej obłudzie jaki to z niego katolik, wszędzie o tym przypomina, ale prawdziwe jego Ja wychodzi przy wielu uroczystościach, imprezach lub meczach.. jakby na mnie wyzywał i mnie obrażał to od razu miałby sprawę a wygrane przeze mnie pieniądze oddalby na cele charytatywne ale nie do kieszeni jego fundacji..


RE: To tylko człowiek - wołodyjowskiIC - 20.12.2017

Mógłbyś mi odpowiedzieć jeszcze na parę pytań Wink
Skąd wiesz że On mydli oczy?
Podaj jakiś przykład gdy nie bronił praw pracowniczych i wtedy gdy bronił.
W jaki sposób ujawnia się jego "Ja" i obłuda jak to określiłeś?
Nie traktuj tego jako jakiegoś przesłuchania, po prostu jestem ciekawy czemu go wszyscy hejtują Smile


RE: To tylko człowiek - PeKaP - 21.12.2017

Nie nie mógłbym ci odpowiedzieć, na laboraty nie mam czasu a jak chcesz dociec prawdy i potwierdzić to co wg ciebie wszyscy mówią i hejtują to wykaż trochę inwencji i spędź troche czasu nad artykułami i filmami w necie itp potem je porownaj i sam dojdziesz do wniosków.. czuję już jakie ty masz zdanie na takie rzeczy ale każdego sprawa.. powodzenia


RE: To tylko człowiek - wołodyjowskiIC - 21.12.2017

A ja Ci powiem tyle, że jeśli wydajesz osądy, to musisz mieć ku temu podstawy, a twoje podstawy są na tyle wątpliwe, że widać u Ciebie tezy jakie media często wydają nt. innych osób w tym przypadku nt. Pana Stanisława Koguta. Co się tyczy moich poglądów. Nie mam żadnych, bo nie mam na ten temat informacji, Ty mi przedstawiłaś pogłoski medialne, a ja chcę pewne uzasadnione informacje. Czemu od Ciebie? No, jak wydajesz osąd na ten temat, to musisz najlepiej znać sprawę.


RE: To tylko człowiek - CounterSpace838 - 23.12.2017

Na temat Pana Koguta wypowiada się szerzej Witold Gadowski w ostatnim "Komantarzu Tygodnia"