Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
"Prawdziwy MK" - idioci na torach - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: BOCZNE TORY (https://www.forumkolejowe.pl/forum-97.html)
+--- Dział: O WSZYSTKIM I NICZYM (https://www.forumkolejowe.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: "Prawdziwy MK" - idioci na torach (/thread-447.html)

Strony: 1 2 3


"Prawdziwy MK" - idioci na torach - przem710 - 09.10.2010

Jakiś czas temu gdy odprowadzałem znajomych na dworzec PKP, spotkałem pseudo miłośnika kolei który uganiał się po peronach z aparatem, był tak zdesperowany że nie zważając na nic przechodził pomiędzy peronami przez torowisko. Gdy nadjechał skład z siódemka na czele jego celem został Pan maszynista, który nie był zachwycony fotografowaniem wiec wyszedł z kabiny, machną ręką i coś mu powiedział (nie wiem co byłem za daleko). Tymczasem nasz bohater postanowił po raz kolejny przejść przez torowisko na drugi peron. Skończyło się na akcji SOK, być może maszynista miał na to wpływ. Dla mnie szkoda że przez takich właśnie ludzi środowisko miłośników kolei traci na wizerunku. Dodam tylko że kilka dni po tym zdarzeniu pojawiłem się na stacji z aparatem, wywołało to zainteresowanie moją osobą ze strony SOK, "a po co?, a na co?". Jak widać złe wrażenie pozostaje.


- Obleśny Szczur - 09.10.2010

W ka¿dym ¶rodowisku zdarzaj± siê czarne owce, które psuj± wizerunek innym, na to siê nic nie poradzi. Nie bêdziemy przecie¿ do siebie strzelaæ.


- Lubuszanin - 09.10.2010

przem710, jak widzisz taką sytuację to powineneś sam poinformować policję/SOK by odciąć się od takiego zdażenia, ewentualnie zaczepić tego gościa i mu nagadać. Ja już raz miałem sytuację że jeden mikol wypadł z okna więc ja jestem przeczulony na takich ludzi.


- DamianT - 09.10.2010

Wypadł z okna? Tzn?


- Lubuszanin - 09.10.2010

DamianT, to znaczy że wypadł z okna.


- Alexej - 10.10.2010

Obleśny Szczur napisał(a):W każdym środowisku zdarzają się czarne owce

Patrz: "Łowcy RP1"...


- DamianT - 10.10.2010

Lubuszanin, a jak mu się to udało?


- Dozer - 10.10.2010

Dlatego lepiej fotografować na szlaku niż na stacji.


- przem710 - 10.10.2010

Oczywiście że lepiej lecz ja poluje na daty rewizji siódemek oraz ich przydziały, dlatego lepiej na stacji.


- Lubuszanin - 10.10.2010

DamianT, wychylał się (stał na siedzeniu) aż wypadł z okna na peron obdzierając sobie łokcie i spodnie. Ja z mechanikiem widzieliśmy ta sytuację, śmiechu na całą stację co nie miara przez ponad 5 minut, a ten zawstydzony naszą postawą i zainteresowaniem innych udał się spowrotem do składu i już się nie wychylał.


- DamianT - 10.10.2010

No to ma nauczkę Smile Więcej tak nie zrobi, choć pewnie naśladowców jego wyczynu będzie wielu Smile


- Lutek - 10.10.2010

Przez okno nie wyleci, ale wpadnie pod pociąg fotografując skład, bo stoi metr od torów.


- Gżągal - 10.10.2010

Łowcy RP1 to po prostu skandal. Dziwi mnie, że SOK czy Policja jeszcze się nimi nie zajęli.


- przem710 - 10.10.2010

A co mogą im zrobić? Niska szkodliwość społeczna.


- rustsaltz - 10.10.2010

Ukarać mandatem karnym w wysokości 500 zł. Ewentualnie skierować sprawę do sądu grodzkiego.