Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
MiniREGIOkarnet i Mini Bilet Turystyczny - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: PRZEWOZY PASAŻERSKIE I TOWAROWE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-94.html)
+--- Dział: ROZKŁAD JAZDY, BILETY I TARYFY PRZEWOZOWE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-34.html)
+--- Wątek: MiniREGIOkarnet i Mini Bilet Turystyczny (/thread-4347.html)

Strony: 1 2


MiniREGIOkarnet i Mini Bilet Turystyczny - Kolejoman - 28.06.2014

Nie wiem czy ktoś zauważył że oprócz standardowych dotychczasowych wersji Turystyka i RK pojawiły się wersje mini - trochę tańsze i ważne tylko w PR (bez pozostałych spółek).

MiniREGIOkarnet można kupić w dwóch wersjach:
- w cenie 65,00 zł  ważny wyłącznie w pociągach REGIO;
- w cenie 114,00 zł  ważny we wszystkich pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne oraz w autobusach interREGIO Bus.

Mini bilet turystyczny jest dostępny w dwóch wersjach:
w cenie 39,00 zł - ważny wyłącznie w pociągach REGIO;
w cenie 69,00 zł - ważny we wszystkich pociągach uruchamianych przez Przewozy Regionalne oraz w autobusach interREGIO Bus.

Zna ktoś kody ofert ?


- mikrobart - 29.06.2014

Ciekawa oferta, 10 zł oszczędności w przypadku wersji na pociągi REGIO. Jeśli ktoś nie kółeczkuje i chce skorzystać z oferty w "normalnej" podróży to pomysł z przygotowaniem okrojonej wersji pewnie przypadnie mu do gustu.

Od kiedy obowiązuje ta oferta?


- KlimaT - 29.06.2014

mikrobart, prawdopodobnie od wczoraj.


- DamianT - 30.06.2014

Zaraz zaraz... to normalny Turystyczny kosztuje już 49zł?


- KlimaT - 30.06.2014

DamianT, Mikrobartowi chodziło chyba o porównanie do regiokarnetu - wczoraj sprawdzałem turystyczny, kosztował dalej 45zł Tongue


- mikrobart - 30.06.2014

Tak, tak, chodziło mi o REGIOkarnet, tak dobrze to jak na razie nie ma! ;-)


- ET40 - 30.06.2014

A co na trasach współdzielonych np. z Arrivą? Nie mogę z tym mini karnetem wsiąść do osobowego innej spółki, niż PR?


- DamianT - 01.07.2014

KlimaT napisał(a):DamianT, Mikrobartowi chodziło chyba o porównanie do regiokarnetu - wczoraj sprawdzałem turystyczny, kosztował dalej 45zł Tongue

To i tak już drożej, niż za czasów, kiedy go ostatni raz kupowałem Wink Wiem wiem, dawno to było Wink Pamiętam go w cenie 30zł.


- Afrika Bambaataa - 01.07.2014

Ja pamiętam Regiokarnety w cenie bodajże 78 złotych i 5 IR z Wawy do Krakowa (4 na kiblach, jeden na wagonach). To były czasy - za 26 zeta pojechać na wycieczkę do Krakowa i wrócić :-)))


- psim - 07.07.2014

Kolejoman napisał(a):Zna ktoś kody ofert ?

Kody ofert są takie same jak standardowych wersji biletów, tylko poprzedzone cyfrą "5". A zatem:

REGIOkarnet: 543 (tylko REGIO); 573 (REGIO + IR + RE)
Bilet turystyczny: 547 (tylko REGIO); 577 (REGIO + IR + RE)


- ET40 - 08.07.2014

Dobra, ja wiem, że zadałem głupie pytanie, ale np. na Bydgoszcz - Piła, czy Włocławek - Kutno kursują dwie spółki naprzemiennie i jeżeli wsiądę do Arrivy i nie zaczekam na Regio to będę musiał bulić?


- Adams - 08.07.2014

ET40, mini turystyk i mini RegioKarnet są honorowane wyłącznie w pociągach Przewozów Regionalnych. Chcąc jechać Arrivą musisz mieć standardową, droższą wersje.


- ET40 - 09.07.2014

No i dziękuję, o to mi chodzi.


- MichałK - 30.06.2015

Czy legalizacja regiokarnetu jest nadal zawsze bezpłatna (nawet jeśli zaczyna się podróż na stacji z czynną kasą)?


- Rzeszowianin - 30.06.2015

Tak bezpłatna