Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Zakup biletów - pytania - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: PRZEWOZY PASAŻERSKIE I TOWAROWE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-94.html)
+--- Dział: ROZKŁAD JAZDY, BILETY I TARYFY PRZEWOZOWE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-34.html)
+--- Wątek: Zakup biletów - pytania (/thread-4227.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zakup biletów - pytania - vernalisadonis - 13.05.2019

Tak, dzięki. Wyczytałem to już. Raczej na zniżkę 30% jeszcze się załapię.


Witam, jestem tu nowy i przychodzę z zapytaniem :D - damianw3214 - 31.05.2019

Moglibyście mi powiedzieć kiedy rozkład jazdy zostaje zmieniony na letni? I co jesli ktoś by teraz kupił bilet  na podróż a rozkład będzie zmieniony ? I do jakiej zniżki podlega 17 latek, uczący się oraz ma podbitą legitymację ucznia ? Oraz jak wyglada kupowanie biletów przez internet, załóżmy, że mam pociąg z jedną przesiadką i na stronie IC pisze, że podróż od 78PLN czy cena się zmieni z biegiem czasu? i czy to cena za jeden odcinek trasy czy za całą podróż łącznie z przesiadką ? Będę miał jeden bilet czy dwa?


RE: Witam, jestem tu nowy i przychodzę z zapytaniem :D - MegaTVHD - 31.05.2019

1. Zmiana rozkładu jest 9 czerwca.
2. Już są wszystkie dane dot. odjazdow/przyjazdow aktualne, bilet bedziesz miał prawidłowo sprzedany.
3. Uczniowska 37%
4. Wybierasz stacje poczatkowa i docelowa, dzien i godzine odjazdu. I wybierasz interesujace Cie polaczenie.
5. Cene masz za cala trase
6. Jeden bilet.
7. Polecam przejść się do kasy, a najlepiej do Centrim Obsługi Klienta PKP Intercity. Tam Ci to wszystko jasno i wyraźnie wytłumaczą odnośnie przesiadki. Na bilecie bedziesz miał wszystko zaznaczone Co i Jak.


RE: Witam, jestem tu nowy i przychodzę z zapytaniem :D - damianw3214 - 01.06.2019

Dziękuje, bardzo mi pomogles. Jeszcze raz dzięki


Witam, mam kolejne pytanie :D - damianw3214 - 02.06.2019

Chciałem kupić bilet na powrót, wypełniłem wszystkie potrzebne rubryki i na koniec wyskakuje mi to: ,,Brak możliwości sprzedaży biletu. Sprzedaż biletów na to połączenie została zablokowana administracyjnie.Odcinek 1.

Czy będzie możliwość kupienia ?


RE: Zakup biletów - pytania - Bilet Ś-krzyski - 02.06.2019

@damianw3214

Przeniosłem tutaj oba tematy, które założyłeś.
Nie gniewaj, się ale gdyby tak stuosobowa grupa jechała i każdy chciałby nowy temat założyć to...no sami widzicie.

Natomiast w sprawie kupna tego biletu - może lepiej napisz: kiedy, od...do, jaki pociąg to łatwiej będzie pomóc.


RE: Zakup biletów - pytania - damianw3214 - 02.06.2019

dobra,dobra dzięki będę pamiętał na przyszłość. Jest to pociąg z Częstochowy do Ełku, dnia 23.06.2019r. o 2:23
https://bilet.intercity.pl/zakup_biletu.jsp?ref=infop&rezerwacja_0=1&miejsce_0=0&ref=1 to jest link do tego połączeniaBig Grin


RE: Zakup biletów - pytania - Bilet Ś-krzyski - 02.06.2019

No i sprawdzam, to samo:
Cytat:Informacja
Brak możliwości sprzedaży biletu. Sprzedaż biletów na to połączenie została zablokowana administracyjnie.
Odcinek 1



RE: Zakup biletów - pytania - damianw3214 - 02.06.2019

Będzie jeszcze dostęp do kupna ? Czy tylko przy kasie?


RE: Zakup biletów - pytania - vernalisadonis - 02.06.2019

Jak administracyjnie w internecie jest blokada, to w kasie tak samo. Sam osobiście sprawdzałem.


RE: Zakup biletów - pytania - damianw3214 - 03.06.2019

Czyli jak kupic bilet ?


RE: Zakup biletów - pytania - vernalisadonis - 03.06.2019

Na konkretny pociąg, który ja kupiłem tj IC "Konopnicka" z Wawy do Wrocka na 09.06.2019 sprzedaż została odblokowana w piątek. Ja niestety musiałem uzbroić się w cierpliwość, chociaż w pewnym momencie już zaczynało mnie to drażnić.


RE: Zakup biletów - pytania - damianw3214 - 03.06.2019

Aha, mam nadzieje, ze w moim przypadku tez niedlugo odblokują, bo masakra


RE: Zakup biletów - pytania - vernalisadonis - 03.06.2019

Sprawdziłem. Faktycznie odcinek jeden jest zablokowany. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i codziennie sprawdzać. Ja tak robiłem.


RE: Zakup biletów - pytania - Adams - 03.06.2019

(03.06.2019, 10:25)vernalisadonis napisał(a): Na konkretny pociąg, który ja kupiłem tj IC "Konopnicka" z Wawy do Wrocka na 09.06.2019 sprzedaż została odblokowana w piątek. Ja niestety musiałem uzbroić się w cierpliwość, chociaż w pewnym momencie już zaczynało mnie to drażnić.

Te blokady na połączenia po 9 czerwca były spowodowane zamieszaniem z rozkładem jazdy, który to nasz "ukochany" zarządca infrastruktury wywalił do kosza. Sam polowałem na jakieś super promo do Warszawy na 19-go, ale na wszystkie pociągi na ten dzień była wstrzymana sprzedaż (nawet w kasach). Teraz co prawda jest już wszystko odblokowane, ale o tanich biletach można co najwyżej pomarzyć.