Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Akcja "5 groszy - Pajacyk" - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: BOCZNE TORY (https://www.forumkolejowe.pl/forum-97.html)
+--- Dział: O WSZYSTKIM I NICZYM (https://www.forumkolejowe.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Akcja "5 groszy - Pajacyk" (/thread-2660.html)

Strony: 1 2


Akcja "5 groszy - Pajacyk" - Scotty - 03.09.2012

[Obrazek: fe846c127bb476e685be2df0771fe163_w_680_h_680_c_0.jpg]

Akcja "5groszy - PAJACYK" polega na codziennym wchodzeniu na stronę i klikaniu w odpowiednie miejsce. Za jedno kliknięcie przekazujemy 5 groszy.

Za każdym kliknięciem fundacja zyskuje kilka groszy dzięki wyświetlaniu reklam, przez co możemy bezpłatnie wspierać akcję charytatywną.

Gdy ktoś z forumowiczów kliknie w link pisze kolejno:
0,05 zł.

kolejna osoba:
0,10 zł.

następna:
0,15 zł. i tak dalej...

Ile pieniędzy zbierze nasze forum (zarejestrowani użytkownicy)? Liczy się każdy grosz!
Pamiętajcie - zliczane jest tylko jedno kliknięcie dziennie w link.

[ Dodano: 2012-09-03, 23:51 ]
Jako że pierwszy zacznę, to czynię te honory
0,05 zł.


- przem710 - 04.09.2012

0,10


- Dominik Piotrowicz - 04.09.2012

0,15 zł.


- KWIATEK3421 - 04.09.2012

0,20 zł. ;-)


- Mika - 04.09.2012

0,25 zł.


- mikrobart - 04.09.2012

0,35 zł.


- MateuszG - 04.09.2012

0,40 zł.


- Scotty - 04.09.2012

0,45 zł.


- endrju - 04.09.2012

0,50 zł.

Jeśli mogę coś napisać - fajnie, że takie akcje istnieją w sieci, tylko niezbyt jestem przekonany co do konieczności istnienia osobnego tematu na tym forum i wypisywania wszelkich uzbieranych w ten sposób kwot. Ale to tylko moje zdanie.


- buxter - 04.09.2012

sorry, że Wam psuje zabawę, ale skoro już chcecie pomagać w taki sposób to wykorzystujcie do maxa tą "funkcje" Internetu

www.poomoc.pl - tu macie stronę, gdzie wszystkie te akcje są zebrane w jedno miejsce i można szybko i łatwo pomóc większej liczbie potrzebującym. wystarczy kliknąć raz dziennie na te wszystkie kółeczka i codziennie robić to ponownie. to tyle ode mnie


- psim - 04.09.2012

0,55 zł

Nie obraźcie się, ale uważam że pisanie takich rzeczy w wątku to pajacowanie. Lepiej wpłacić choćby 10 zł przelewem co 2-3 miesiące na konto PAH, niż w ten sposób zbiorowo marnować czas. Pełne poparcie dla kol. endrju.


- flanker - 04.09.2012

0,60 zł


Fajnie, że forum bawi się w takie akcje charytatywne, ale raz jak słusznie zauważył psim, że lepiej wpłacić jakiś hajs od siebie, taki konkretny, niż zbiorowo "pajacować". Dwa, że można było się wykazać większą oryginalnością i zaangażować w jakąś inną akcję charytatywną, albo w innej formie, a nie żywcem zżynać to z sąsiedniego forum.

Poza tym nie popieram tworzenia oddzielnego tematu do tego typu akcji na forum - jeśli ktoś chce to może sobie sam znaleźć w necie odpowiednie strony i wspierać je dobroczynnie klikaniem itd.

A jeśli FK ma się bawić w akcje charytatywne, to powinniśmy robić to porządnie i z sensem, tzn. zrzuta od każdego i przelew na konto jakiejś fundacji konkretnej sumy ( nawet niech to będzie łącznie chociaż 100zł, a nie jakieś klikanie) od FK ogółem czyli nas, albo samemu organizować jakąś akcję charytatywną, np. dochód ze sprzedaży jakichś gadżetów forumowych ( albo jakiś procent od niego) będzie przekazywany na to i na to itd. Myślę że to byłoby o wiele lepsze, niż to "pajacowanie".


- Ostrowianin - 04.09.2012

Gdyby każdy chociaż by dał symboliczną złotówkę to mielibyśmy dużo kasy by móc wesprzeć taką organizacje.


- psim - 04.09.2012

5,60 zł

flanker napisał(a):Dwa, że można było się wykazać większą oryginalnością i zaangażować w jakąś inną akcję charytatywną, albo w innej formie, a nie żywcem zżynać to z sąsiedniego forum.

Ja samotnie prowadzę wątek o oddawaniu krwi, +450 ml co 2 miesiące (częściej nie można). Zapraszam do współudziału, będzie weselej :-)

Skoro jednak już mamy ten wątek, to proponuję przyjąć zasadę:

Każdy wypowiadający się tu musi albo kliknąć w brzuszek Pajacyjka (1 wypowiedź = 5 gr.), co można zrobić tylko raz dziennie, albo wykonać wpłatę na drobną kwotę na konto PAH, i wtedy może wypowiedzieć się kolejny raz w danym dniu. ;-D

Ja zrobiłem teraz wpłatę + 5 zł, żeby móc wykonać kolejny wpis w wątku :-)


- Leonardo - 04.09.2012

5.65

psim, dobry pomysł, w dobie darmowych przelewów internetowych