Panowie - mecz dzisiaj - Wersja do druku

+--- Wątek: Panowie - mecz dzisiaj (/thread-1364.html)

Panowie - mecz dzisiaj - fred77 - 06.09.2011

Ja, ze swoją niezmienną wiarą w Polaków proponuję 0:3 dla Niemców :-P

- fred77 - 06.09.2011

Ja tam myślę, że będzie może nawet ze cztery. Ten czwarty to będzie samobój. :lol:

- ET40 - 06.09.2011

A ja miałem nadzieję, że chociaż na FK nie będę bombardowany dzisiejszym meczem.

- Maciej - 06.09.2011

A ja obstawiam 0:2 dla Niemców. ;D

- Tomasz K. - 06.09.2011

Bez rozrzutności 1:4 w plecy. Jedno wiem na pewno- przegramy ;-P

- Dominik Piotrowicz - 06.09.2011

Znając nasze szczęście to znowu wpakują nam bramkę w 90 minucie, tak jak to było na mundialu w 2006 roku ;-D . Obstawiam 1:2.

Będzie co ma być. Bez względu na wszystko piwo się już chłodzi, a czipsy czekają na otwarcie. ;-D

- przem710 - 06.09.2011

0:4, dla polskich piłkarzy są ważniejsze rzeczy niż mecz. Fryzura, ubiór, wywiady, dobra zabawa a piłka tylko przy okazji.

- Gżągal - 06.09.2011

Po pierwszej połowie pozwolę sobie zacytować Szaranowicza - "Mamy Szczęsnego i mamy Sławka Peszko"

Powiem tyle, spokojnie mogło być 0:3 dla Niemiec, a dla nas 2:0. Czekam na drugą połowę, no cóż nie będę kłamał po raz pierwszy naprawdę wierzę, że być może się uda!

A mówiłem, że strzelimy bramkę :-P

Powiem tyle: fajny mecz, szkoda ten 94 minuty, aczkolwiek sędzia powinien już kończyć...
Na pocieszenie dodam, że rewanż na Euro 2012 :-D

- kris123 - 07.09.2011

No na euro nam wlepią 0-4. W każdym razie mnie śmieszy, że podniecamy się meczem towarzyskim o pietruszkę. A na Euro standard. 1 mecz znowu będą zapowiedzi, że wygramy, oczywiście przegramy, 2 mecz zagramy o życie i przegramy a 3 o honor. Nic nowego.
Bardziej mnie zaskoczyły wczoraj wygrane zerbejdżanu, Armenii 4-0, Estonii 3-1 z Irlandią, czy pierwszy pkt Malty. I najlepsze, że szanse na awans zachowały i Armenia i Estonia, z których inni się nabijają. A śmiem twierdzić, że z tymi ostatnimi też mielibyśmy lanie.