Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Nietypowa prośba o pomoc - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: BOCZNE TORY (https://www.forumkolejowe.pl/forum-97.html)
+--- Dział: O WSZYSTKIM I NICZYM (https://www.forumkolejowe.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Nietypowa prośba o pomoc (/thread-1115.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- alkatraz - 13.11.2011

Jeżdżą, pewnie nawet jutro rano będę nim jechać (bo w poniedziałki czasami jeżdżą). Dobrze się śpi w nim w przedziałach Big Grin


- Ostrowianin - 13.11.2011

rysiogeniusz, Masz na myśli taką młodą, szczupłą, wysoką blondynkę? :-D


- Gżągal - 13.11.2011

Zależy, co traktujemy jako wysoką ;-) Raczej, tak dokładnie blondynka, wyglądała na ok. 25-28 lat. Czyżby znajoma? ;-)


- Ostrowianin - 13.11.2011

rysiogeniusz, Dość często ją widuję u siebie na stacji, najczęściej jednak obsługuje IR Barbakan i bardzo dobrze. Z moich obserwacji wynika, że ten skład obsługują konduktorzy, którym się chce i są naprawdę mili i pomocni


- alkatraz - 13.11.2011

Ale uważajcie, bo jak kiedyś będziecie chcieli zagadać do Waszej pięknej pracowniczki pkp, zwrócicie się Pani Konduktor, a ona okaże się kierowniczką, to może się obrazić ;P


- Ostrowianin - 13.11.2011

alkatraz, a PR'ach już chyba tylko sami kierownicy ;-D :lol:


- alkatraz - 13.11.2011

Oj, nie, nie ;P Ja na swojej trasie mam chyba z 6-7 konduktorów ;P


- Gżągal - 13.11.2011

Oczywiście wszystkich koleżanka zna po imieniu ;-)

Przy okazji się zapytam - jak ocenia koleżanka nowy RJ, który został opublikowany? Jesteśmy z tego samego regionu, a z chęcią poznam opinie zwykłego pasażera, nie pasjonata


- alkatraz - 13.11.2011

Hahaha ;P Na pewno oni mnie ;P

Ale kto powiedział że nie jestem pasjonatką? Wink

Nowy rozkład... Ma swoje wady i zalety - szkoda mi bezpośrednich pociągów Koszalin-Szczecin przez Kołobrzeg. Wiele ludzi korzystało z biletów np. Trzebiatów-Kołobrzeg Kołobrzeg-Koszalin bo wychodziło taniej niż Trzebiatów-Koszalin bezpośrednio. Okrojenie trasy Kołobrzeg- koszalin jest nieporozumieniem - na tej trasie nie ma alternatywy w busach czy autobusach, zlikwidowanie pociągu po 9 z Kołobrzegu do Koszalina - którym jeździło najwięcej ludzi jest nieporozumieniem. Szczecin- Kołobrzeg myślę, że ma dobry rozkład i nie ma na co narzekać - skrócono poranny pociąg Gryfice-Kołobrzeg i jedzie tylko z trzebiatowa, ale policzyłam że z rana tym pociagiem z gryfic jedzie ok. 6-7 osób, a w Trzebiatowie wsiada ok.24, a w Bieczynie ok. 16.

[ Dodano: 2011-11-13, 16:23 ]
I tak w lutym przyjdą poprawki. Wink Martwi mnie trochę, że w związku z cięciami połączeń będą zwolnienia.


- Ostrowianin - 13.11.2011

alkatraz, Może uda mi się wkręcić do pracy na stanowisko konduktora za jakiś czas. Miło było by pracować z jakąś młodą koleżanką, a nie zrzędzącą przechodzącą menopauzę kobietką Smile) ;-D ;-D


- Gżągal - 13.11.2011

Okrojone to jest Darłowo. Ogólnie wschodnia część województwa jak zwykla wypada, ale zobaczymy jeszcze miesiąc do wejścia może coś się zmieni


- alkatraz - 13.11.2011

Ale z tym Darłowem to też tak dziwnie jest. Drużyny konduktorskie ciągnie się z Kołobrzegu, jeździ tymi pociągami po 20 osób, pełno busów, którymi ludzie jeżdżą "bo nigdy nie wiadomo co z tym pkp". Jak tak będą ludzie podchodzić, to nic z tego nie będzie.

Ostrowianin Ale ja jestem pasażerką póki co - chętnie bym pojeździła w jakimś wolontariacie przez wakacje jako pomocnik kierownika pociągu, ale raczej nie da rady ;P


- Ostrowianin - 13.11.2011

alkatraz, No niestety chyba nie da rady. Ja bym to nazwał przyuczeniem do zawodu. Fajnie by było wdziać się w mundur kolejowy i móc zobaczyć przez miesiąc jak to jest od kuchni. Pisałbym się na coś takiego


- alkatraz - 13.11.2011

Mojemu koledze udało się kiedyś na coś takiego wkręcić. Ale będę próbować coś zalatwić Big Grin


- Ostrowianin - 13.11.2011

alkatraz, No tak ty to możesz, ja w tym roku mam maturę ...