Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Impreza na Kolei Parkowej Maltanka 28 maja 2011 - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: KOLEJ HOBBYSTYCZNIE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-96.html)
+--- Dział: IMPREZY KOLEJOWE (https://www.forumkolejowe.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: Impreza na Kolei Parkowej Maltanka 28 maja 2011 (/thread-1063.html)



Impreza na Kolei Parkowej Maltanka 28 maja 2011 - mikrobart - 29.05.2011

Dzisiaj na Malcie odbyła się kameralna impreza z udziałem popularnych "wuelesek" oraz parowozu Borsig, który jednak nie prowadził pociągu specjalnego.

Serdeczne dzięki dla Tp4 za zaproszenie - liczę na to, że na zakończenie sezonu też zorganizujecie równie udaną imprezę.

[Obrazek: img6726s.th.jpg]

[Obrazek: img6745r.th.jpg]

[Obrazek: img6839w.th.jpg]

[Obrazek: img6732p.th.jpg]

[Obrazek: img6752d.th.jpg]

[Obrazek: img6769t.th.jpg]

[Obrazek: img6738b.th.jpg]

I tak dalej, fotki takiej sobie jakości - dokumentalne.


- Tp4 - 29.05.2011

W imieniu organizatorów (i własnym) dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty i miłe spędzony wspólnie czas. Nie ukrywam, że prace nad następnym specjalem już trwają ale na chwilę obecną nie moge nic więcej powiedzieć ;-)


- mikrobart - 29.05.2011

Oczywiście, niech to będzie owiane tajemnicą, ale oczywiście otwarcie liczę na Borsiga ;-)


- Gżągal - 29.05.2011

mikrobart fajne zdjęcia. Jeżeli pozwolisz pierwszy zostanie na moim pulpicie ;-)


- Lutek - 30.05.2011

A info o tej "imprezie" było gdzieś podane?


- mikrobart - 30.05.2011

Lutek, nie, ja nie odnalazłem nigdzie takiej informacji. Nie wiem dlaczego słowo impreza jest wzięte w cudzysłowie, czyżby impreza nie zasługiwała na to miano?


- Lutek - 30.05.2011

No skoro to byłaby impreza to powinna być ona jakoś nagłośniona.


- Tp4 - 30.05.2011

Impreza nie była nagłośniona, ponieważ miała być bardzo kameralnym spotkaniem osób, które w jakiś sposób z nami współpracującą (takie podziękowanie). Było to też sprawdzenie, czy jesteśmy w stanie zorganizować pociąg specjalny a najlepiej sprawdzić to początkowo na małej grupie. Przejazd pokazał, że jest to możliwe. Na dodatek uczestnicy wyrazili zainteresowanie kolejnym pociągiem co nas bardzo cieszy.


- mikrobart - 30.05.2011

Ważna była przede wszystkim rewelacyjna atmosfera w lokomotywowni, ludzie świetni, więc liczę na kolejne imprezy. Jedno "ale" - niech będzie na to ciut więcej czasu, bo byliśmy brutalnie poganiani przez Tp4 ;-)


- Tp4 - 30.05.2011

Brutalnie czy nie u nas też jest rozkład jazdy, którego należy się trzymać. Zachowywałem się jak typowy organizator fotostopów ;-). Na dodatek musieliśmy wykonać dodatkowe manewry, w WLs40-100 było trzeba uzupełnić oleje a wagony pozamiatać.


- mikrobart - 30.05.2011

Oczywiście, żartuję, zresztą jak wychodziłem to Pan mechanik ochoczo zamiatał. Co to za zwyczaje, żeby mechanik brał się do miotły? ;-)


- Lutek - 30.05.2011

Cytat:Co to za zwyczaje, żeby mechanik brał się do miotły? ;-)

No u nas w Żninie to normalne, więc skoro na Maltance tez tak robią to chyba dobrze.


- Tp4 - 30.05.2011

Czyli zwyczaj znany na wąskich torach :-)