Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Badanie frekwencji 2013 - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Badanie frekwencji 2013 (/thread-3571.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


- REGIOchłopak - 03.08.2013

Jaka firma wygrała przetarg?
ARC czy IPSOS?


- Dudzio - 03.08.2013

IPSOS


- psim - 07.08.2013

Informuję, że w tym roku po raz kolejny badanie dla PKP Intercity będzie realizował IPSOS.
Przewidywany termin to 19 - 23 sierpnia 2013.

Szczegóły trasy i reszta ważnych informacji będzie znana dopiero po 8 sierpnia.


Proszę, kontaktujcie się bezpośrednio z lokalnymi koordynatorami, których znacie z poprzednich lat, lub z osobami które uczestniczyły w badaniach w ub. roku i mają kontakt do koordynatorów.


- mikrobart - 07.08.2013

Czy pojawią się gdzieś dane kontaktowe do koordynatorów?


- Gżągal - 07.08.2013

Jeśli jest taka możliwość to bym prosił o podanie danych do koordynatorów z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego


- mikrobart - 07.08.2013

Napisałem maila do IPSOS, jak uda się otrzymać jakieś namiary to podam zainteresowanym na Forum ;-)


- jan87 - 07.08.2013

jak też bym prosił o namiary
z góry dzięki Smile


- pitagoras23 - 07.08.2013

Ja w ubiegłym roku pracowałem dla zachodniopomorskiego i jak tylko gdzieś w czeluściach odnajdę namiary to spróbuję się z nimi skontaktować.


- siwek755 - 08.08.2013

Co do tego kontaktu, o który pytacie:

Pisane było na sąsiednim forum - "po doświadczeniach z ubiegłego roku, gdzie sporo nowych osób narobiło gnoju na badaniach (przypominam - picie alkoholu czy np. śmierdzenie :lolSmile, koordynatorzy kontaktują się tylko i wyłącznie z zaufanymi bądź poleconymi pracownikami. Dopiero w ostateczności będą szukać dodatkowych, ale wiem, że np. w Krakowie nie będzie raczej takiej potrzeby."

W listopadzie, przed przystąpieniem do współpracy z ARC, koordynatorka musiała skontaktować się po poświadczenie prawidłowego wykonania pracy z poprzednim koordynatorem (z Ipsosu). Także zachowania co poniektórych odbiły się szerokim echem jak widać i wpłynęło to chyba na proces rekrutacji. Nie ma się jednak co dziwić, bo to co w tamtym roku gdzieniegdzie się działo woła o pomstę do nieba...


- Pendolino - 08.08.2013

Jakim ograniczonym umysłowo człowiekiem trzeba być żeby w takiej pracy jakby nigdy nic spożywać alkohol. Niektórzy chyba sobie myślą, że jadą na wakacje za free, a nawet jeszcze im za to płacą :-> Także co najmniej niestosownym bywa ubiór niektórych pracowników, jakby się na plażę wybierali. Ja osobiście ubieram się w strój nieodbiegający standardom od ubioru służbowego drużyny konduktorskiej. To naprawdę ułatwia współpracę i w pociągu, i poza pociągiem w pomieszczeniach socjalnych PKP IC.


- Krzychu191 - 08.08.2013

Pendolino, Odpisałem Ci po części na PW. Smile
Zgadzam się, żeby pijanym stawić się do pracy to trzeba być....
Drużyny bardzo dużą uwagę przykładają do wyglądu ankieterów Smile


- REGIOchłopak - 08.08.2013

Ubiór półoficjalny jak najbardziej.
Były przypadki, że ankieterzy ubierali kolejarskie mundury co było niemile widziane. Mnie to bawi Big Grin


- Katarzyna - 08.08.2013

Drużyny zwracają uwagę na zachowanie, wygląd ale też na szczegóły typu zdjęcie na identyfikatorze;-)


- Krzychu191 - 08.08.2013

Katarzyna, Kurczę, do tej pory tylko pasażerowie na zdjęcie mi się patrzyli Big Grin


- Katarzyna - 08.08.2013

Krzychu191, Krakusy takie czepliwe, w Skarżysku na socjalce jak zobaczyli że mam to ładnie mnie pochwalili Tongue i zaczęła się litania na temat ankieterów niechlujnych, niepotrafiących się zachować i nie mających zdjęćTongue