Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Badanie frekwencji 2013 - Wersja do druku

+- Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei (https://www.forumkolejowe.pl)
+-- Dział: TECHNICZNA STRONA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-95.html)
+--- Dział: NAUKA I PRACA NA KOLEI (https://www.forumkolejowe.pl/forum-19.html)
+--- Wątek: Badanie frekwencji 2013 (/thread-3571.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


- psim - 30.10.2013

Potwierdzam, też mam sygnał że jesienne badanie w tym roku znowu wykona IPSOS.

Orientacyjny termin: 16-30 listopada.

Kontaktujcie się z lokalnymi koordynatorami, nie ze mną.
Ja nie jestem koordynatorem i nie mam z IPSOSem, ani z PKPIC ani z MTBiGM kompletnie nic wspólnego.
Ja tylko przekazuję Wam cynk :-)

Pendolino napisał(a):Badanie frekwencji będzie robione na papierze ;-D

Ktoś poszedł po rozum do głowy. Szkoda że nie są w stanie wykonać porządnej, przyjaznej aplikacji na te tablety - by był wilk syty i owca cała. I kilka drzew by ocalało.


- przem710 - 02.11.2013

Niech dadzą założenia to im napiszemy ;-)


- REGIOchłopak - 04.11.2013

Jesienna fala badań została odwołana...


- Pendolino - 05.11.2013

Z jakiego źródła te rewelacje? Od żadnego koordynatora z którymi jestem w kontakcie (Kraków i Warszawa) nie otrzymałem informacji o anulowaniu badania frekwencji.


- Katarzyna - 05.11.2013

Pendolino, o tym że jesienne badania (póki co) są odwołane to ja np. wiem od krakowskiego koordynatora.


- Tomasz K. - 05.11.2013

Ja i REGIOchłopak, również.


- Wacjech - 08.11.2013

Potwierdzam, odwołane i nie wiadomo czy i kiedy będą. Pisałem dzisiaj mailowo z kobitką z biura głównego chyba, która się tym zajmuje i napisała mi, że badania odwołane.


- Dozer - 09.11.2013

Ja również potwierdzam. Tydzień temu rozmawiałem z panią Agnieszką z Lublina i mi to powiedziała.


- Pendolino - 10.11.2013

Czy z tej okazji zostały zmienione zapisy umowy między ministerstwem a PKP Intercity? Z tego co mi wiadomo w umowie ważnej do 2016 jest zapis, że badania frekwencji sa przeprowadzane w sierpniu i listopadzie (przez ankieterow) oraz w lutym i maju (przez konduktorów "na oko"). Nie wiem czy to przewoznik czy ministerstwo tak "po prostu" zrezygnowali. Informacje też są trochę sprzeczne, raz że "chwilowo wstrzymane" raz ze ostatecznie odwołane. Cżyżby ktoś sie w końcu zorientował że te badania frekwencji przy całkowitej rezerwacji miejsc są bez sensu? Swoją drogą to nawet w najśmielszych snach bym nie przypuszczał ze w prawie ostatniej chwili takie ogłoszenia będą. Juz sobie zarezerwowałem czas aby cale10 dni wypracowac Wink


- REGIOchłopak - 25.11.2013

Badania odbędą się od 30.11 do 13.12.2013
:-)


- lukste - 27.11.2013

Poszukuje osób na trasy:
Bielsko-Warszawa-Katowice
Katowice-Warszawa-Katowice
Gliwice-Kraków,powrót bez spisywania
Termin: 30.11,1.12,2.12,5.12,6.12

Chętnych proszę pisać na priv.

Pozdrawiam


- maszynista - 28.11.2013

Podobnie w okolicach Jeleniej Góry. Potrzebna osoba na TLK Rozewie. Chętne osoby proszę o kontakt z użytkownikiem SCOTTY.


- Krzychu191 - 02.12.2013

UWAGA! Poszukiwane chętne osoby do pracy z okręgu krakowskiego! Info u mnie na pw.


- mixer - 02.12.2013

... i w okręgu Białostockim.


- Dudzio - 02.12.2013

Hej a powiedzcie jak w praktyce wygląda spisywanie w pojedynkę? Drużyny zgadzają się sprawdzać bilety osobno (tj. raz kierownik z ankieterem, a następnie konduktor z ankieterem)?