Archiwum
avatar
Ok, dzięki
avatar
@Kolejarzyk każde zdjęcie jest objęte prawem autorskim, najlepiej zapytać autora konkretnego zdjęcia o zgodę na wykorzystanie Wink
avatar
Hej, mam pytanie, czy zdjęcia z ilostanu są objęte prawami autorskimi? Bo nie wiem czy mogę z nich skorzystać...
avatar
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ?
avatar
Szczęśliwego Nowego Roku 2025 dla całej społeczności Forum Kolejowe.pl życzy Wasz Admin Smile
avatar
Może ktoś z Was byłby chętny na forumowy kubek Tongue https://www.forumkolejowe.pl/thread-8592.html
avatar
Witam.
avatar
Ale gdzie konkretnie za Poznaniem?
avatar
Smile orientuje się ktoś kiedy ma się skończyć remont torów za Poznaniem?
avatar
Spóźnione, jednak Wam również, oraz szczęśliwego nowego roku
avatar
@Adams dziękujemy Smile ja również życzę wszyskim zdrowych i spokojnych świat Bożego Narodzenia Smile
avatar
,,Droga spolecznosci" xDDDD
avatar
Nawzajem
avatar
Droga społeczności Forum Kolejowe.pl życzę Wam zdrowych, radosnych i śnieżnych świąt Bożego Narodzenia, dużo uśmiechu i rodzinnego ciepła przy świątecznym stole, oraz mnóstwa wymarzonych prezentów pod choinką Smile
avatar
w ogóle dlaczego wrzucając zdjęcia na ilostan w zakładce "moje fotografie" dosłownie pojawiają się kopie
avatar
@norbis97 odpowiadając ze spóźnieniem to podobno będzie jakiś eksponat czy coś...
avatar
hej,orientuje się ktoś gdzie da się załapać na przewóz pracownikow kolei własną flota? firmy lub przetargi są aktualnie jakieś?
avatar
@Brak_Informacji wówczas co potem z " Babcią " ?
avatar
Wczoraj był ostatni dzień kursowania EN71KM w Warszawie - wszystkie docelowo idą na Tłuszcz i R61 za babkę i 1920
avatar
Czy miał by ktoś do odsprzedania radiotelefon radmor 3036 cały komplet

Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 Melroy van den Berg.
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.