Archiwum
avatar
Jak się tak bawicie to napiszcie od razy że nie przerobione foty to mogą iść się walić
avatar
wy sobie tutaj ewidentnie z ilostanu zrobiliście konkurs na najbardziej obrobione zdjęcie, w czym wam przeszkadzają oryginalną foty. EN57-1919, wstawiliście zdjęcie Arbuzika i Budzyńskiego, z tego samego dnia (29.03.2025), też wstawiłem zdjęcie tego numeru (które nie miało żadne obróbki)
avatar
jeśli jest tutaj osoba która zatwierdza foty na ilostan, mam jedno zasadnicze pytanie, czemu zdjęcia Budzyńskiego i Arbuzika które są zmodyfikowane (nasycenie kolorów) dajecie na ilostan, a moich nie. Czemu moje zdjęcia które spełniają wszystkie wymagania, które nie są w żaden sposób modyfikowane nie są przyjmowane. No chyba że powiedziecie że Budzyński cze Arbuzik w żaden sposób nie obrabiają swoich zdjęć. Co to za faworyzacja obrobionych fot?
avatar
Prima aprylis Smile
avatar
Wypisali go z rejestru zabytków?
avatar
001? Na pewno?
avatar
Dzis wystawiono kolejne kibelki na sprzedaz z obowiazkiem fizycznej likwidacji. Na sprzedaz zostaly wystawione min. EN57-001 oraz EN57-1953.
avatar
Tyle wiem
avatar
Pojazd dwutrakcyjny, FPS 228M-001, Malowanie Województwa Lubuskiego, Przydział Lubuskie (Używany Przez Polregio Zielona Góra), Data produkcji 2023
avatar
to troche za malo informacji :/
avatar
To jest pojazd dwu trakcyjny
avatar
nikt z administracji* sorrki za skladnie
avatar
Przykre, ale niestety forum z administracji nikt nie czyta wiec wszystkie sprawy techniczne zalatwia sie poprzez komentarze pod zdjeciami na ilostanie wlasnie.
avatar
Najlepiej napisz w komentarzu NA ILOSTANIE pod dowolnym zdjeciem wszystkie dane pojazdu jakie znasz (tj. data produkcji, ostatniej naprawy, wlasciciel, przydzial, malowanie) o ile jest to lokomotywa jeżdżąca w Polsce
avatar
Wie ktoś gdzie bym mógł złożyć wniosek o dodanie nowego pociągu do ilostanu?
avatar
a.podlesky@gmail.com z góry dziękuje
avatar
Ja sie na tym kompletnie nie znam.sam ocenisz...
avatar
Podaj mi maila to podesle pare zdjec.
avatar
A jakiej to konkretnie lokomotywy,jeśli można wiedzieć?
avatar
Hejka.mam niemieckie dokumenty sprzed wojny dotyczace naprawy kotla niemieckiej lokomotywy.chetnie sprzedam milosnikowi.wysle foto na priv.

Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 Melroy van den Berg.
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.