Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Przewóz roweru w pociągach regionalnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Zamierzam podróżować z rowerem. Najpierw pociągami KD, potem POLREGIO, a następnie KW - jednego dnia. Czy za rower muszę zapłacić kolejno wszystkim przewoźnikom, czy może wystarczy jeden bilet? Jak to jest w tym roku?