Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Kupię części od lokomotywy EU07
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Kupię kontrolki, przyciski płaskie/grzybki, przełączniki typu Z i ZP1, kontrolki z kloszami a także kierownice od nastawnika lub kran hamulca zespolonego/lokomotywy. Jeśli ktoś ma jedną z tych części to proszę o kontakt. Potrzebuje je na symulator.
Witam posiadam górny fragment pulpitu od EU lip EP 07 . Jeżeli jesteś zainteresowany to priv. kempapatryk452@gmail.com