Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Dopłata 6 zł za wydanie biletu w pociągu Kolei Mazowieckich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ta dopłata jest doliczana, gdy na stacji nie ma kasy biletowej lub jest ona nieczynna w godzinie odjazdu pociągu, czy powyższe dotyczy także biletomatu?
Nie wiem jak rozumieć "punkt odprawy".
https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa...nia-2025-r