Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
>
PRZEWOZY PASAŻERSKIE I TOWAROWE
>
ROZKŁAD JAZDY, BILETY I TARYFY PRZEWOZOWE
> Rezerwacja miejsc rowerowych.
Pełna wersja:
Rezerwacja miejsc rowerowych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum.
Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem
.
pociag.rakow
15.06.2025, 10:40
Czy ktoś może wie ile najwięcej można zarezerwować miejsc rowerowych w pociągu PKP Intercity?
SAP102
21.06.2025, 08:47
Wydaje mi się, że limitu nie ma...
W sensie jak są te wszystkie miejsca rowerowe i masz kasę to możesz wszystko zarezerwować
Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
>
PRZEWOZY PASAŻERSKIE I TOWAROWE
>
ROZKŁAD JAZDY, BILETY I TARYFY PRZEWOZOWE
> Rezerwacja miejsc rowerowych.