Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: ( Kupię ) Kurtka kolejowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry Smile

Kupię kurtkę kolejową " starego" wzoru w rozmiarze 112 / 180

Kontakt na PW

Pozdrawiam serdecznie Smile