Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
>
KOLEJ HOBBYSTYCZNIE
>
DZIAŁ KOLEKCJONERA
>
HANDEL
> ( Kupię ) Kurtka kolejowa
Pełna wersja:
( Kupię ) Kurtka kolejowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum.
Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem
.
norbis97
11.10.2024, 10:09
Dzień dobry
Kupię kurtkę kolejową " starego" wzoru w rozmiarze 112 / 180
Kontakt na PW
Pozdrawiam serdecznie
Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
>
KOLEJ HOBBYSTYCZNIE
>
DZIAŁ KOLEKCJONERA
>
HANDEL
> ( Kupię ) Kurtka kolejowa