Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Referencje PLK / kolej miejska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry, czy ktoś z Państwa orientuje się czy PLK będzie uznawało referencje związane z budową lekkiej kolei miejskiej w ramach budowy regularnej kolei pasażerskiej. Jakie są znaczące różnicę pomiędzy budową torowiska pod KM a pociągi pasażerskie?

z góry dziękuję za odpowiedź