Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Zestaw lokomotyw i wagonów H0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich ,
mam pytanie ,czy może moglibyście doradzić gdzie mogę znaleźć chętnych na kilka lokomotyw ,wagonów ,torów itp.
Robię delikatny remanent i nie mam komu tego przekazać ,dlatego z bólem ale muszę sprzedać .
Pozdrawiam