Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Internetowy system zakupu biletów IC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuje kupić 3 bilety. Wagon przedziałowy 1 klasa.
System przydziela 3 miejsca obok siebie.
Chciałbym mieć 2 miejsca naprzeciw siebie i jedno obok.
Czy da się to uzyskać?

Zbigniew
Wrocław