Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Kupię czapkę dyżurnego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,


poszukuję w celach kupna - czapki dyżurnego ruchu (rozm.58), najlepiej okrągłej, z czasów PRL-u. 

Pozdrawiam.