Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
>
KOLEJ HOBBYSTYCZNIE
>
DZIAŁ KOLEKCJONERA
>
HANDEL
> Kupię czapkę dyżurnego
Pełna wersja:
Kupię czapkę dyżurnego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum.
Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem
.
AndrzejP
13.02.2023, 19:34
Witam,
poszukuję w celach kupna - czapki dyżurnego ruchu (rozm.58), najlepiej okrągłej, z czasów PRL-u.
Pozdrawiam.
Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei
>
KOLEJ HOBBYSTYCZNIE
>
DZIAŁ KOLEKCJONERA
>
HANDEL
> Kupię czapkę dyżurnego