Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Pluskwy - ZNOWU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,1141...BoxOpImg14

Cytat:Pasażerowie skarżą się także na warunki, w jakich przyszło im podróżować. Jeden z internautów w odpowiedzi na post PKP Intercity opublikował zdjęcia łydek w bąblach z komentarzem: "Dziękuję PKP Intercity za podróż z pluskwami do Łeby".
Pan Rafał w rozmowie z Podróże Gazeta przyznał, że na trasie Bydgoszcz-Łeba podróżował 12 sierpnia. Do pociągu wsiadł o godz. 03:20. - To były stare składy, nie sądziłem, że będę podróżować z takimi przykrymi pasażerami na gapę – mówi.
Poprosiliśmy przewoźnika również o komentarz w tej sprawie: – PKP Intercity codziennie podejmuje działania zapewniające komfort i bezpieczeństwo podróży. Właściwy stan sanitarny pociągów gwarantuje ich codzienne czyszczenie wykonywane na stacjach postojowych i zwrotnych. Prace te obejmują wszystkie elementy wyposażenia składów. Również każdy pociąg co kilkanaście dni przechodzi tzw. czyszczenie okresowe, tj. o najszerszym zakresie, obejmującym wszystkie urządzenia i elementy wagonu, w tym m.in. tapicerkę foteli. Ponadto, regularnie  tabor poddawany jest dezynfekcji – informuje Agnieszka Serbeńska z zespołu prasowego PKP Intercity S.A.
[Obrazek: Vvis.gif]