Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Krawat z logo PKP ( kupię )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem Smile

Chętnie zakupie krawat "starego " wzoru z logo PKP w trumience , preferowany wzór jak na załączonym zdjęciu.

PS : Liczę na rozsądne propozycje cenowe Smile