Forum Kolejowe - dla fanów i miłośników kolei

Pełna wersja: Praca licencjacka - organizacja transportu pasażerskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich użytkowników.
Jestem nowym użytkownikiem forum, i mam jedna prośbę do wszystkich którzy umieliby mi pomóc. Mianowicie piszę pracę licencjacką na temat organizacji transportu pasażerskiego, i niestety brakuje mi kilku bardzo ważnych rzeczy. Mianowicie potrzebuję informacji tzn linki do stron, lub tytuły książek, jeżeli oczywiście wie ktoś gdzie to mogę znaleść, na temat jak dobiera się wagony i składy pasażerskie (tzn ile wagonów ma jechać z miejsca A do B), oraz jak konstruuje się stawki przewozowe w transporcie osób koleją. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
..
Konkretnie namiary na tę książkę, żeby nie pomijać współautorstwa Śmierdziela :-D :
Paweł Zalewski, Piotr Siedlecki, Arkadiusz Drewnowski, „Technologia transportu kolejowego”, Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, Warszawa 2004


Ale my korzystaliśmy z innej książki jako literatury podstawowej, w której też jest poruszana ta tematyka, mianowicie książka Duperelka:
Juliusz Engelhardt, Wojciech Wardacki, Piotr Zalewski, „Transport kolejowy – organizacja, gospodarowanie, zarządzanie”, Kolejowa Oficyna Wydawnicza, Warszawa 1995
Witam,
Dziękuje bardzo za pomoc. Na pewno wypożyczę tą książkę w bibliotece. A czy macie może coś nowszego oprócz "Technologia transportu kolejowego" bo tą książkę już mam, a jednak potrzebowałbym czegoś nowszego?
Witam, ponownie WszystkichSmile
Mam jeszcze jedno pytanie, niestety chyba najtrudniejsze.. Czy robiliście może wykres Rybiej Ości oraz mapę procesów do planowania wielkości tabor do PLK lub PR lub o innym przedsiębiorstwie kolejowym pasażerskim?
Jeżeli ktoś wie coś na ten temat, bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam