Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrocław 23 kwietnia 2016: z ksiązką bez biletu
#1
Cytat:Każdy, kto w sobotę 23 kwietnia będzie podróżował z książką w miejskim autobusie lub tramwaju, nie będzie musiał kasować biletu! Kwietniową odsłonę akcji "Książka za bilet" organizuje Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu. Aby podróżować za darmo komunikacją miejską trzeba zabrać ze sobą książkę zarówno papierową, jak i e-booki na czytnikach.

źródło

Rozumiem, że książeczka do nabożeństwa tez się liczy :lol: Nie trzeba czytac, tylko mieć przy sobie :-P
Odpowiedz

#2
Tak, wystarczy. Przy okazji proboszcz odnotuje w kajeciku i będziesz miał zaliczony "koszyczek" w niedzielę :-D

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#3
Wszyscy wygrzebią z szaf choćby najbzdurniejsze pozycje, oprócz tych, którzy mają sieciówki Wink
Jaro

Odpowiedz

#4
Tylko dramat w tym, że niektórzy nie mają żadnych nic a nic. Kiedyś na Zachodnim w W-wie sprzedawali książki stare po 2 zeta, ale i to zlikwidowali, a poza tym do Wrocławia ta moda nie dotarła, więc bezie dramat dla nie któych w tej kwestii. :-)
Odpowiedz

#5
Cytat:Aby podróżować za darmo komunikacją miejską trzeba zabrać ze sobą książkę zarówno papierową, jak i e-booki na czytnikach.

Trzeba mieć jedno i drugie, by móc podróżować za friko tego dnia?
Odpowiedz

#6
Jedno albo drugie Smile
Odpowiedz

#7
masovian napisał(a):Tylko dramat w tym, że niektórzy nie mają żadnych nic a nic. Kiedyś na Zachodnim w W-wie sprzedawali książki stare po 2 zeta, ale i to zlikwidowali, a poza tym do Wrocławia ta moda nie dotarła, więc bezie dramat dla nie któych w tej kwestii. :-)
We Wrocławiu sam kiedyś kupiłem książki od chodnikowego sprzedawcy za 2 PLN/sztuka, więc da się ;-). Poza tym, Biblię w domu chyba każdy ma, jeżeli nawet nie ma żadnych innych książek ;-)
Jaro

Odpowiedz

#8
ET40 napisał(a):Poza tym, Biblię w domu chyba każdy ma
Ja nie mam,
Odpowiedz

#9
W sumie ja też nie mam. Ale kiedy ktoś naprawdę nie ma żadnych książek do czytania, to gdzieś na strychu lub w kredensie, na półeczce lub gdzie indziej leżą tego typu "rekwizyty" i często jednym z nich (lub jedynym) jest Biblia.
Poza tym, funkcjonują jeszcze biblioteki i obiegi koleżeńsko-rodzinne. ;-)
Jaro

Odpowiedz

#10
"Obieg koleżeńsko-rodzinny" da radę. Zawsze można wziąć podręcznik do fizyki jakiegoś kuzyna. Bo zapisywać się do biblioteki dla dziennego przejazdu, to też zakrawa o dramat. :-)
Odpowiedz

#11
ET40 napisał(a):Ale kiedy ktoś naprawdę nie ma żadnych książek do czytania

a 10 mln nie ma ani jednej w domu – wynika z danych Biblioteki Narodowej. (http://www.tvn24.pl)

Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#12
I to jest przerażające ...

Ktoś wie jak się udała sobotnia akcja?
Jakieś statystyki ktoś robił?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#13
Zastanawiam się czy były jakieś spory z kontrolerami... Ciekawe jak kontroler zinterpretowałby SRJP w PDF na smartfonie albo inną jakąś bzdurną dokumentację SDK - czyli pliki które zwykle mam. Albo wygaszony smartfon pokazany razem z wypowiedzeniem zaklęcia "rozładował się"...
Odpowiedz

#14
Sądzę że kontrolerzy tego dnia nie sprawiali problemów ale sam zastanawiam się nad tym czy Manual / SDK / SRJP w PDF to już ebook czy jeszcze nie, bo dla mnie ebooki to zawsze były "typowe" książki MOBI i ePUB. I choć wielu twierdzi że PDF jak najbardziej jest ebookiem to w Twoim(lub moim) połączeniu z rozkładem jazdy nie mogę się z tym pogodzić :-). I ponawiam pytanie - są jakieś statystyki z tej akcji?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#15
sm31-131 napisał(a):Sądzę że kontrolerzy tego dnia nie sprawiali problemów ale sam zastanawiam się nad tym czy Manual / SDK / SRJP w PDF to już ebook czy jeszcze nie, bo dla mnie ebooki to zawsze były "typowe" książki MOBI i ePUB.

Czyli dla Ciebie e-book to sprzęt typu Kindle? Obawiam się, że nie wyczerpuje to definicji zjawiska. :-)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.