Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanowisko dyżurnego ruchu
#1
Witam Was,
Ostatnio trochę myślałem o pracy jako dyżurny ruchu na stacji w Kołobrzegu.
Moglibyście mi powiedzieć, jakie są uprawnienia na tym stanowisku, zarobki, zniżki?
Odpowiedz

#2
A może by tak zacząć zbierać informacje od tego, co na tym stanowisku trzeba umieć?... :lol:
Odpowiedz

#3
Nigdy nie zrozumiem takiego podejścia że płaca w pracy nie jest ważna. Pomijając oczywiście zawody artystyczne. Każdego zawodu można się nauczyć.
Odpowiedz

#4
Cytat:Pomijając oczywiście zawody artystyczne.
W każdym zawodzie są artyści ]->
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#5
tlaks75 napisał(a):Nigdy nie zrozumiem takiego podejścia że płaca w pracy nie jest ważna. Pomijając oczywiście zawody artystyczne. Każdego zawodu można się nauczyć.
Hm, czyli uczciwie jest, gdy artysta pracuje za miskę ryżu dziennie? Wink
A zapewniam, że wynagrodzenie np. aktorów teatralnych niewiele odbiega od wynagrodzeń konduktorów, czy robotników fabrycznych.

Płaca jest bardzo ważna, przecież gdyby pieniądze spadały z nieba, to większość z nas po prostu robotę by olała Smile. Ewentualnie niektórzy podejmowaliby jakieś zajęcia w formie, jaką znamy jako np. 1/4 etatu, ale jestem pewien, że potrafilibyśmy sobie znaleźć masę ciekawszych rzeczy do robienia Smile

Tak naprawdę pracujemy tylko dla pieniędzy, tzw. satysfakcja jest na dalszej pozycji.
Odpowiedz

#6
arctodus1111 napisał(a):Moglibyście mi powiedzieć, jakie są uprawnienia na tym stanowisku, zarobki, zniżki?

A po co Ci zniżki? Nie lepiej więcej zarabiać? Wink
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca dyżurnego ruchu pitagoras23 11 13 305 10.12.2013, 20:13
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.