Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejowi Bracia-wspólna pasja łączy
#1
Thumbs Up 
Witam wszystkich forumowiczów.

Mam na imię Paweł, na forum znany jako PawelManewrowy jestem JunioremAdminem.Jak każdy z nas na tym forum również jestem miłośnikiem kolei pod każdym względem, pracuję na kolei w jednej z firm. Nie zdradzę w jakiej, ale po zdjęciach sami powinniście się domyślić. Mój fanpage ma już ponad 600 polubień, dlatego bardzo was proszę o rozpowszechnianie linku, który podam w końcowej fazie mojej wypowiedzi. Jeśli macie jakieś pytanie związane z koleją od technicznej strony, to zapraszam do dyskusji na forum lub messengerze strony Kolejowi Bracia, wspólnie możemy podyskutować o serii lokomotyw T448p, S200, Class66, DE6400 i TEM2. Z góry wam dziękuje za promowanie strony i serdecznie pozdrawiam Paweł.

Link to fanpage: https://www.facebook.com/kolejowibracia

Link do dyskusji  i zadawania wszelakich pytań związanych z koleją : m.me/kolejowibracia

Smile Smile
PawełManewrowy
Odpowiedz

#2
Witam, czy będziesz zajmować też uzupełniniem serii T448p i S-200 w Ilostanie ? Swego czasu ja się nimi zajmowałem, niestety nie mogę wszystkiego przy nich poprawić, a to co wiedziałem o nich dawno uzupełniłem.
Odpowiedz

#3
Witam,tak oczywiście że będę się zajmować,opowiadam za serie DE6400. Smile
PawełManewrowy
Odpowiedz

#4
Aha. A masz możliwość jako junior admin dodawania nowych kart pojazdów do bazy ? Bo można byłoby brakujące T448p na początku uzupełnić o których wcześniej już pisałem w innym wątku. Niestety niektóre karty przez pewien błąd stały się nie widoczne ;/ Nie wiem, czy sprawa tego błędu jest jakoś poruszana.
Odpowiedz

#5
Wszystko jest na bieżąco uzupełniane,Twoje wpisy są weryfikowane i stopniowo będą się pojawiać ;-)
PawełManewrowy
Odpowiedz

#6
@PawelManewrowy: W porządku. W razie pytań o serię T448p lub o inne wpisy moje możesz się pytać. Seria T448p trochę poprawek.
Odpowiedz

#7
@KazET21224142 : Dobrze, ja też służę pomoc z tej serii i nie tylko, w razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pytać.
PawełManewrowy
Odpowiedz

#8
Witam. Od pewnego czasu mnie zastanawia jedna rzecz, choć wolałem wczoraj nie truć tym głowy, ale czy masz informacje o obecnych losach T448p-087 ?
Odpowiedz

#9
@KazET21224142 niestety nie posiadam żadnej informacje na temat T448p-087.
PawełManewrowy
Odpowiedz

#10
Szkoda. Szukałem informacji o jej aktualnych losach, czy przypadkiem nie została sprzedana lub przekazana komuś. Ostatnie zdjęcia tej maszyny w internecie widziałem z 2014/2015 roku. Od tam tej pory nie ma żadnych informacji. Szukałem również informacji również o sprzedanych za granicę T448p-103 i 138, ale też nic nie udało mi się znaleźć. Może masz jakieś informacje, to można byłoby uzupełnić dokładne dane kart tych pojazdów. Ale tak ogólnie dzięki za info.
Odpowiedz

#11
@KazET21224142 lokomotywa T448p-103 została sprzedana na Słowację firmie ZSNP Žiar nad Hronom do tej pory służy tylko pod innym oznaczeniem T448.0103.A co do T448p-138 to lokomotywa została sprzedana do jednego z czeskich przewoźników i została zmodernizowana, wyjęto z niej silnik MTU zastąpiona go Caterpillarem.
PawełManewrowy
Odpowiedz

#12
@PawelManewrowy: Wiem. Bardziej interesuje mnie dla kogo T448p-103 pracowała w Polsce, gdyż nie ma żadnych informacji kto ją używał. Podobnie ma się do maszyn T448p-025 i 149 o których nie znalazłem żadnych informacji poza tymi, które otrzymałem od jednego z czeskich informatorów o ich sprzedaży do Arcellor Mittal Ostrava. Ale tam obecnie nie służą i prawdopodobnie po 2010 roku zostały sprzedane.
Odpowiedz

#13
@KazET21224142 no to w tym przypadku nie pomogę.Może któryś z kolegów na forum posiada taka wiedzę i odpowie na Twoje pytania.
PawełManewrowy
Odpowiedz

#14
Rozumiem. Jeżeli chodzi o serię S-200 to wypadałoby poprawić rok produkcji lokomotywy S-200-2103. Została wyprodukowana w 1987 roku, a nie w 1994.
Odpowiedz

#15
@KazET21224142 skąd Ty masz takie informację? Według tabliczki znamionowej lokomotywa jest wyprodukowana w 1994 roku ;-)
PawełManewrowy
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejowi Bracia - Bracia ze śląska, którzy mają wspólną pasję ;-) Kamil Hereda 0 2 037 10.10.2016, 20:27
Ostatni post: Kamil Hereda
  Kanał YT - Kolejowi Bracia Kamil Hereda 4 3 258 09.09.2016, 20:45
Ostatni post: Kamil Hereda

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.