Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca na kolei
#1
Witam. Mam pytanko czy beda jeszcze jakies nabory na swiadectwo np IC chyba ze zostaja prywaciarze towarowo. Jestem ze sląska,czy raczej ciezko? z tego co czytam rynek sie zapchal i czy kurs na licencje poszedl na marne Sad Wiadomo teraz corona virus takze wszystko stoi ale wkoncu sie skonczy to moze cos ruszy.
Odpowiedz

#2
Póki co to nie jest odpowiedni czas na gdybanie. Nie wiadomo, kiedy świat wróci do względnej normalności, kiedy ruszą przewozy towarowe i w jakim stopniu to ruszy. Ja czuję, że przez kilka najbliższych miesięcy będzie bardzo ciężko o nowy kurs na świadectwo, a jeśli już to pewnie w IC lub PR
Odpowiedz

#3
Przewozy towarowe są normalnie realizowne, przez odwołaną sporą część pociagow pasażerskich jezdzi się nawet lepiej w tych ciężkich czasach. Na przyjęcia bym jednak nie liczył, nawet jeżeli sytuacja się unormuje to znajdziemy się w realiach wysokiego bezrobocia i nawet manewrowym będzie ciężko zostac
Odpowiedz

#4
Lotos, JSW, Arriva poszukują maszynistów, oczywiscie w wybranych regionach.Coś się ruszyło w dobrym kierunku na rynku pracy!?
Odpowiedz

#5
Na stronie LeoExpress dalej wisi ogłoszenie Big Grin. Dopóki się szopka z wirusem nie ustabilizuje (tzn. ludzi już g*wno będzie on obchodził i media znajdą sobie inny temat) raczej nie ma co liczyć na jakieś szkolenia.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
Na Leo to zgadza tak jak i na stronie PR ale to co pisałem wyzej to nowe ogłoszenia,hm
Odpowiedz

#7
Dziwne, że na stronie Lotosu wiszą ogłoszenia o pracę dla maszynistów, na tą chwilę jest ich więcej niż potrzeba. Znajomy jeszcze przed tym całym wirusem dzwonił pytać się o szkolenie na świadectwo i już wtedy nie planowali żadnego kursu w pierwszej połowie roku.
Odpowiedz

#8
Po co mają robic kurs skoro z PKP Cargo mają tyle cv że tylko czekać aż koniunktura ruszy i tamtym zrobią tylko kurs na tabor
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#9
Zgadza się. Druga sprawa, że mają trwające 2 kursy i one są zawieszone
Odpowiedz

#10
Czyli co w tym roku lipa? Ja bardziej myslalem na koniec roku. Albo zostanie cargo jak wszyscy uciekna stamtad. Lub DB
Odpowiedz

#11
Nie sugeruj się tym co tu się pisze. Gdybym ja tak robił to już 3 lata temu dałbym sobie spokój, bo co druga osoba pisała: "rynek maszynistów już jest nasycony na długi czas".
Odpowiedz

#12
Po prostu przyszedł kryzys i nie ma czego wozić, ani towaru ani ludzi, więc rację mają Ci którzy piszą że z przyjeciami do pracy gdziekolwiek może być bardzo ciężko bo nikt teraz nie chce inwestować w pracownikow.  Zresztą wystarczy czytać Rynek Kolejowy, w wielu firmach już obniżają pensje oraz tną czas pracy.
Odpowiedz

#13
https://www.pracuj.pl/praca/maszynista-p...1000222726
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca na kolei mariowski1981 3 1 084 28.08.2023, 23:55
Ostatni post: CounterSpace838
  Praca na kolei w 2022 roku Grer 10 2 701 29.03.2023, 18:41
Ostatni post: elogreko
Question Praca na kolei w okolicy Gorzowa Wlkp Marcin 3 1 979 30.03.2021, 10:02
Ostatni post: erap2
  Problemy żołądkowa a praca na kolei UNITA1975 2 2 135 31.03.2020, 11:19
Ostatni post: UNITA1975
Lightbulb Praca w kolei, jaka szkoła ? DonioX 14 12 303 24.02.2019, 17:44
Ostatni post: Gilbert

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.