Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkład jazdy 2020/2021
#16
A pomiędzy Warszawą a Radomiem pociągi wrócą przez Warkę, czy dalej przez Tomaszów albo Dęblin?
Odpowiedz

#17
A skąd masz te informacje jeśli można wiedzieć?
Odpowiedz

#18
Części pociągów jadą przez Warkę, a części pociągów przez Dęblin.
Dostałem informacje od innych forum czyli np. infokolej.pl i google

TLK BRANICKI Gdynia Główna - Kraków Główny przez Iława Główna, Olsztyn Główny, Pisz, Ełk, Białystok, Hajnówka, Warszawa
Odpowiedz

#19
1. TLK „Bory Tucholskie” relacji Kostrzyn – Gdynia Główna – Kostrzyn;
2. TLK „Kociewie” relacji Gdynia Główna – Gorzów Wielkopolski – Gdynia Główna (wagony bezpośrednie do stacji Łódź Kaliska);
3. IC „Gałczyński” relacji Szczecin Główny – Warszawa Wschodnia – Szczecin Główny (wagony bezpośrednie do stacji Gorzów Wielkopolski);
4. TLK „Lubuszanin” relacji Gorzów Wielkopolski – Chełm – Gorzów Wielkopolski przez Zbąszynek, Poznań, Warszawa i Lublin;
5. IC „Chełmoński” relacji Kraków Główny – Świnoujście – Kraków Główny (wagony bezpośrednie do stacji Gorzów Wielkopolski) przez Zbąszynek, Zielona Góra, Wrocław.
Odpowiedz

#20
To są pociągi, które mają wrócić do rozkładu (jeśli tak, to od kiedy?)? Przecież Bory Tucholskie jeżdżą cały czas (a na pewno od ok. miesiąca). Tak naprawdę to nie wiadomo o czym ty informujesz w swoim poście, chyba warto by było wrzucić 1-2 zdania na temat zawartości postu?
Odpowiedz

#21
Pięć pociągów dalekobieżnych z Gorzowa
Patrząc na przyszły rozkład jazdy, ewidentnie widać, że nasz narodowy przewoźnik większość połączeń międzymiastowych z Gorzowa uruchamiać będzie przez Zbąszynek. Jedynie pociągi do Gdyni – z oczywistych względów – trasowane są przez Krzyż. Wszystkie inne połączenia w kierunku Warszawy, czy południa Polski realizowane będą przez Zbąszynek.

W planach Ministerstwa Infrastruktury na 2021 rok znalazły się połączenia:
1. TLK „Bory Tucholskie” relacji Kostrzyn – Gdynia Główna – Kostrzyn;
2. TLK „Kociewie” relacji Gdynia Główna – Gorzów Wielkopolski – Gdynia Główna
3. IC „Gałczyński” relacji Szczecin Główny – Warszawa Wschodnia – Szczecin Główny (wagony bezpośrednie do stacji Gorzów Wielkopolski);
4. TLK „Lubuszanin” relacji Gorzów Wielkopolski – Chełm – Gorzów Wielkopolski;
5. IC „Chełmoński” relacji Kraków Główny – Świnoujście – Kraków Główny (wagony bezpośrednie do stacji Gorzów Wielkopolski).

TLK Lubuszanin do Chełma pojedzie przez Zbąszynek, Poznań, Warszawę i Lublin. Natomiast pociąg IC „Chełmoński” ma pojechać przez Zbąszynek i Zieloną Górę do Krakowa.

Źródło: Gorzowianin.com
Odpowiedz

#22
(19.05.2020, 19:34)Adams napisał(a): A pomiędzy Warszawą a Radomiem pociągi wrócą przez Warkę, czy dalej przez Tomaszów albo Dęblin?

Przez Tomaszów tylko Ustronie kursują w tym roku (a przynajmniej kursowały przed pandemią).
Odpowiedz

#23
Ja mam projekt RJ 2020/2021 dla zainteresowanych. Jeśli chcecie wiedzieć w jakich relacjach i o której odjadą dla swojej stacji, to zapraszam na priv na tej stronie do mnie lub na e-mail: jahbandulu4@gmail.com
Odpowiedz

#24
Czy ktoś coś wie może natomiast odnośnie planowanego rozkładu jazdy pociągów InterCity w Żyrardowie od najbliższego grudnia?
Odpowiedz

#25
Heart 
(17.06.2020, 19:33)pasażerSzczecin napisał(a): Ja mam projekt RJ 2020/2021 dla zainteresowanych. Jeśli chcecie wiedzieć w jakich relacjach i o której odjadą dla swojej stacji, to zapraszam na priv na tej stronie do mnie lub na e-mail: jahbandulu4@gmail.com

Skoro masz projekt to go po prostu udostępnij zamiast się szczypać. Nie masz nic do stracenia Smile
Odpowiedz

#26
Hejka. Będę wdzięczny za wszelkie info odnośnie Gliwic i Katowic
Odpowiedz

#27
Czy pojawil się już projekt rozkladu ktory wejdzie w grudniu 2020r????
Odpowiedz

#28
Nie pojedzie tylko kilka pociągów postulowanych tak usilnie przez jakiś tam komitet. Nie ma loków i obiegi nie pasują, szczególnie, że Rozewie jest skrócone, a i przepustowości na Lublin jeszcze też optymalnej nie ma, podobnie jak na Poznań - Szczecin.
Ogólnie rozkład bardzo fajny i ciekawy. Nie różni się jakoś od przesłanek.
Odpowiedz

#29
Jest już rozkład na portalu pasażera.

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#30
(17.09.2020, 22:08)sztaba napisał(a): Jest już rozkład na portalu pasażera.

i co z tego jak znowu nie ma Tlk Łebsko Angry Panowie od planowania nie potrzeba całego składu wystarczy 3 wagony np. do Rozewia i nie codziennie a w weekendy np. piątek poniedziałek , to jest kierunek wczasowy. Najłatwiej zabrać i koniec. Połączenie działało blisko 50 lat i  się sprawdziło , co Wrocek podpadł wam czy co ?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Rozkład jazdy 2024/2025 pasażerSzczecin 14 3 594 14.03.2024, 10:29
Ostatni post: pasażerSzczecin
Lightbulb Rozkład jazdy 2023/2024 pasażerSzczecin 144 61 957 29.10.2023, 09:23
Ostatni post: pasażerSzczecin
  Rozkład jazdy 2022/23 Adams 64 66 937 22.05.2023, 10:41
Ostatni post: Adams
  Rozkład jazdy 2021/2022 pasażerSzczecin 87 61 163 02.02.2022, 13:59
Ostatni post: Adams
  Służbowy rozkład jazdy pociągów w wersji elektronicznej fru_jay_km 3 6 709 22.10.2021, 21:07
Ostatni post: Siódemkowiec

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.